Cleaner for Tool icon

Cleaner for Tool

1.0 for Android

The description of Cleaner for Tool

Temizleyici, dosyalarınızı temizlemek için en iyi araçtır! Depolama alanından tasarruf etmeye ve Android cihazınızı hızlandırmaya yardımcı olur. Android cihazınızın depolama alanı boşa mı yoksa gecikmeli mi? Bu, uygulamanızın kullandığı tüm fazladan boşluklardan kaynaklı olabilir.

kullanmanın en büyük sorunlarından biri, Android'in dahili depolamasını nasıl kullandığıdır. Her görüntüyü, videoyu veya ses dosyasını gönderirken. medya klasöründe bunun bir kopyasını oluşturur. Bir süre sonra bu klasör daha büyük olur ve Android sistemi çengellemeye başlar.

Temzileyici , alınan ve gönderilen görüntüler, ses, video, sesli notlar, profil resimleri ve değerli alanı alan diğer veri tabanları gibi tüm alan tüketen dosyalarını cihazınızı temizleyecektir. Uygulamanız, elle istenmeyen dosyaları seçerek ya da her şeyi tek bir dokunuşla silerek cihazınızı hızlı, taze ve temiz tutmanıza olanak tanır!

Paylaşılan dosyalarınızı tek tek kaldırma veya temizleme, yorucu ve zaman alıcı olabilir. Cleaner ile yapmanız gereken tek şey temiz düğmesine dokunun, kullanılmayan veya istenmeyen tüm dosyalar dahili belleğinizden silinir!

Özellikler: ✔ Basit ve kullanımı çok kolay!
✔ verilerini tek bir yerde temizlemek için tasarlanmış temiz gösterge tablosu.

✔ Alınan ve gönderilen Görüntüleri, Videoları, Sesli Notları ve Sesli notları, Veritabanları, Profil Fotoğrafını Messenger'ı yönetin.

✔ Her belirli klasör içeriğini tara ve Sil.

✔ Sadece yanlışlıkla özel fotoğraflarınızı / dosyalarınızı silmekten endişe etmeden Messenger içeriğini görüntüleyin.

✔ cihaz performansınızı önemli ölçüde iyileştirmek için Gelişmiş Tarama ve Temizleme seçeneği
Show More
Advertisement
Similar to Cleaner for Tool
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Cleaner for Tool Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App