Cicëroni icon

Cicëroni APK

  • Author:

    Brainless

  • Latest Version:

    1.0.8

  • Publish Date:

    2017-03-20

The description of Cicëroni

Cicëroni ju jep informata dhe njoftime rreth bizneseve të qytetit tënd. Me biznese nënkuptojëm katër kategori: Restaurante, Hotele, Kafeteri dhe Klube të natës. Cicëroni në kohë reale ju njofton për çdo ofertë apo event që mbahet në qytetin tënd. Poashtu Ciceroni ju ndihmon që të merrni informata për çdo biznes duke perfshirë fotografitë, lokacionin (drejtimin me Google Maps) si dhe kontaktin. Cicëroni ka dhe një veçori, ai ju sygjeron vendet më të mira nëse jeni në udhëtim apo duke vizituar ndonjë qytet tjetër
Show More
Advertisement
Similar Or Related
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Cicëroni Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App