We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Chodel icon

Chodel

1.0 for Android

The description of Chodel

Narzędzie ICT służące wdrożeniu i promocji rozwiązań, usług i produktów czystej energii, w tym promocji lokalizowania ośrodków czystej energii na obszarach peryferyjnych oraz komunikacji z użytkownikami w ramach projektu pn. „Odnawialne źródła energii w gminie Chodel” w ramach Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020.

Z poziomu aplikacji korzystający mają możliwość zalogowania się do serwisu internetowego www.solary-chodel.eu, jaki został utworzony w ramach realizacji projektu i dokonania zdalnych zmian za pomocą serwisu internetowego w ramach inteligentnego systemu zarządzania energią w oparciu o technologie TIK - w tym pomiaru, obsługi i monitoringu wykorzystania energii w kontekście ich skalowalności, elastyczności i niezależności od dostawców.

Ponadto, aplikacja prezentuje dane liczbowe dotyczące oszczędności energii, informacje dotyczące projektu i technologii OZE oraz dotyczące walorów przyrodniczych gminy jakie chroni projekt. W aplikacji dostępna jest galeria zdjęć z terenu Gminy Chodel.
Show More

Chodel Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App