We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Chelsea Fan Club Kosovo App icon

Chelsea Fan Club Kosovo App

1.3.1 for Android

The description of Chelsea Fan Club Kosovo App

Për gjithë fansat e Bluve nga Londra! Tani ju mund të ndiqni gjitha lajmet dhe ndeshjet e ekipit tuaj të preferuar, kudo që jeni!

Çdo fans do ketë:
√ Lajme, evente dhe rishikime të ndeshjeve.
√ Rezultate direkte, skuadra, zëvendësime, kartonë, komente, dhe photos e video nga ndeshja.
√ Notifications për fillimin e lojës, gola të shënuara, kartonë dhe highlights tjera.

Gjitha ndeshjet në Ligë dhe CHL:
- Liga Premier,
- Liga e Kampioneve

Një ekip zhvilluesish e dizejnerësh profesionist si dhe disa komentues futbolli po e krijojnë këtë aplikacion.

Jemi të hapur për bashkëpunim. Mund të na kontaktoni me çdo pyetje ose sygjerim në email: kosovofanclubs@gmail.com

Show More

Chelsea Fan Club Kosovo App Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V1.3.1 5.9 MB APK

  Chelsea Fan Club Kosovo App

  2016-09-04

  Chelsea Fan Club Kosovo App 1.3.1 (13)

  Update on: 2016-09-04

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: 98e8fa31189a755a3b27da3c8ebe53d40bea1961 Chelsea Fan Club Kosovo App 1.3.1(13) safe verified

  Screen DPI: nodpi

  Architecture: arm64-v8a, armeabi, armeabi-v7a, x86, x86_64

  File SHA1: 58d75ab26eb4a2965a3e9f74b7edb3c8bf60ffc0

  File Size: 5.9 MB

  Download

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App