We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Chef Mate PRO icon

Chef Mate PRO

1.8.6 for Android

The description of Chef Mate PRO

Chefmate Menu to rozwiązanie dla restauratorów, które przede wszystkim w nowoczesny i elegancki sposób prezentuje menu bezpośrednio w restauracji, wykorzystując do tego, jako nośnik, zwykły tablet i stand oraz w sieci internetowej poprzez, specjalnie do tego przygotowaną, aplikację mobilną. Nasze rozwiązanie to nie tylko walory estetyczne menu, to przede wszystkim narzędzie, które doskonale wspiera dwa najważniejsze obszary dla klienta i restauratora.

Co zamówić z karty, aby zjeść smaczny, dobrze skomponowany posiłek? Chefmate pomaga konsumentom znaleźć danie, które spełni ich oczekiwania. Dzięki naszej aplikacji, będą mogli wybrać potrawę na podstawie rekomendacji poprzednich klientów oraz zobaczyć ją w całej okazałości, dzięki załączonym przez restaurację zdjęciom. W łatwy i szybki sposób znajdą najlepsze potrawy z interesującej ich kategorii.

Jakie dania w menu są najpopularniejsze i najbardziej smakują klientom? Nasze rozwiązanie dostarcza restauratorom informację, które pozycje z menu smakują klientom a które wymagają poprawy. Odbywa się to poprzez publikacje oceny przy daniu w przypadku gdy jest ona pozytywna lub poprzez bezpośredni feedback wysłany przez klienta do restauratora gdy podane dania nie spełniają oczekiwań klientów. Chefmate posiada również opcję stymulowania do zakupu konkretnej potrawy poprzez ustawienie potrawy jako „Danie dnia”.
Show More

Chef Mate PRO Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
More From Chefmate
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App