We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Centat Burdur icon

Centat Burdur

1.0 for Android

The description of Centat Burdur

Centat, Türk damak zevkinin ürünü olan çiğköfteyi ilk defa 1996 yılında geleneksel yöntemlerle üretmeye başlamıştır. Üretilen çiğköfteler daha çok İstanbul'da bilinen süper marketlerde vatandaşın beğenisine sunulmuştur. Daha sonra bir çok alışveriş merkezinin ve marketlerin çiğköfte tedarikçisi olmuştur. Zamanla geleneksel üretim şekli talepleri karşılayamaz olunca üretim için teknolojik yatırımlar yapmaya başlamıştır. Halen 25 kişilik kadrosu ve 5 servis aracıyla İstanbul'un bir çok marketinde ürünlerini tüketicinin hizmetine sunmaktadır.
2007 yılında üretim tesisine taşınarak ilk perakende satış mağazasını açmıştır. Çiğköftenin geleneksel tadını bozmadan alternatif tatlar için gerekli araştırma ve geliştirmeye dönük teknolojik yatırımlar devam etmektedir. 2007 yılında daha çok tüketiciye ulaşabilmek için franchising sistemi hazırlanmıştır.

Centat geçmişten bugüne kadar insan sağlığına, müşteri memnuniyetine, ürün kalitesine, temizliğine büyük önem vermiş ve bunu ilke edinmiştir. Üretimde kullanılan bütün malzemeler Türkiye'nin bilinen süper marketlerinden seçilmiştir. Üretimden gerekli olan bütün izinler alınmıştır.

Show More

Centat Burdur Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Centat Burdur
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App