Cenk ile Yazili Yoklama icon

Cenk ile Yazili Yoklama APK

19 votes, 4.8/5

The description of Cenk ile Yazili Yoklama

Açın Kitaplarınızı Yazılı Yoklama Yapacağım!

Türkiye'de özel radyoculuğun ilk kurulduğu yılları anımsayın. Hepimiz gençtik hani... Ruhumuz gençti. Radyo programcıları ailemizin bir bireyi gibi hayatımızdaydılar. Bazen bir abla/ağabey oldular, bazen özlenen, keşke denilen bir sevgili... Onların sesini duymak bi zi kâh mutlu etti, eğlendirdi, kâh kendimizle yüzleşmemizi sağladı.

Biz dışardan o seslerle bir dostluk kurduk da... Ya içerde, o radyolarda neler yaşandı? Ya radyocular, dinleyenleriyle, dönemin popüler şarkıcılarıyla, idarecileriyle neler paylaştılar? İlk olmanın güçlükleri nelerdi?

20 liralık ödül verirken kazananı 30 lira yol parası harcamak zorunda bırakan yönetim... Kâh şiir programının ortasında hareketli şarkı isteyen, kâh aynı şarkının peş peşe beş kez çalınmasını bekleyen medya patronu... Radyo adına etkinliğe gidilen şehirde o radyonun frekansının iyi çekmediğini fark eden radyocu... Yıllar geçtikçe komik gelen onca acı, onca hengâme...

Cenk Alptekin radyoculuğa bir ömür vermiş isimlerden... Yıllarca "Cenk'le Yoklama" programı ile ulaştı dinleyenlerine. Şimdi sırada "Yazılı Yoklama" var. Cenk, hem dinleyenleri, hem diğer radyocu arkadaşları ile yaşadıklarını paylaşıyor bu kitapta. Star radyolarından Tatlıses FM'e, çalıştığı radyolardaki deneyimlerini, acı tatlı anılarını aktarıyor.

Yazılım Programlama
Osman Biradlı
[email protected]

Show More
Cenk ile Yazili Yoklama APK Version History
Request Cenk ile Yazili Yoklama UpdateRequest Update
Cenk ile Yazili Yoklama 1.1 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.1 (1) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-08-08

Signature: d2f735895f9a9cb28753c015a5edfcecc0a6b24d Cenk ile Yazili Yoklama 1.1(1) apk safe verified

APK File SHA1: c350e81a7fa36709cce2aa8bd4e3abaeda55cdb0

Download APK(9.7 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App