We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
CDESK 2 icon

CDESK 2

2.9201.040 (beta) for Android

The description of CDESK 2

Mobilná verzia systému CDESK (www.cdesk.eu).

CDESK je komplexný, bohatý súbor nástrojov pre riadenie procesov a podporu zákazníkov, nabitý veľkým množstvom funkcii, ktoré ste doteraz ešte pod jednou strechou nevideli. Zahŕňa kvalitný helpdesk, plánovanie úloh a manažment, účtovanie, zjednodušené spracovanie komunikácie, znalostnú bázu, reporty a oveľa viac. Je dostupný kedykoľvek a kdekoľvek na svete ako cloudová služba, či riešenie bežiace na vašom vlastnom serveri!

Všetky detaily sú optimalizované na čo najlepší výkon a efektivitu pri práci – CDESK bol vytvorený na základe skutočných potrieb našich zákazníkov a neustále ho zdokonaľujeme, aby sme našich klientov udržali spokojných.

Vďaka CDESKu ste schopní reagovať rýchlo, plánovať presne, úlohy riešiť efektívne a vykonávať denné aktivity omnoho jednoduchšie.

Mobilná aplikácia vám prináša dostupnosť najdôležitejších funkcii CDESKu kdekoľvek. Je optimalizovaná na čo najvyšší výkon a to pri minimálnej spotrebe.

V aplikácii sú dostupné vybrané funkcie CDESKu a to:

Správa požiadaviek:
- Vytvorenie a editácia požiadavky (Pridanie plnenia, diskusia, ponuky)
- Filtrácia požiadaviek priamo z menu (Moje/Všetky otvorené, Všetky splnené)

Zákazky - Prehľad zákaziek a vytvorenie novej zákazky

Úlohy:
- Pridanie úlohy/stretnutia/poznámky
- Filtrácia úloh priamo z menu (Moje/Všetky otvorené, Všetky)

Zákazníci:
- Prehľad zákazníkov a pridanie nového zákazníka
- Prehľad kontaktov a pridanie nového kontaktu

Kalendár:
- Prehľad všetkých požiadaviek
- Pridanie novej požiadavky/úlohy priamo z kalendára

Funkcie dostupné v aplikácii CDESK:
- Voľba automatickej alebo manuálnej synchronizácie so serverom
- V prípade automatickej synchronizácie možnosť nastavenia intervalu a aj počtu dní synchronizácie
- Aplikácia a notifikácia dostupná pomocou ikony v statusbare
- Vyhľadávanie pomocou textu alebo predvolených filtrov

Udržať kvalitu na vysokej úrovni je možné jedine ak máte tie správne informácie v správnom čase, a ak sa viete dobre rozhodnúť na základe faktov. Spracovaním informácii z celého prostredia a následnou prácou s nimi pomocou CDESK získate prehľad o všetkých udalostiach, ktoré sa dejú vo vašej firme.

Odkedy prvý raz uzrel svetlo sveta, CDESK sa výrazne vylepšil a stal sa silným nástrojom, oceneným mnohými našimi zákazníkmi ako nahodnotnejšie riešenie – za priaznivú cenu. Skúmali sme potreby a problémy našich partnerov, s ktorými prichádzajú do styku – CDESK je vytvorený pre nich, aby pomáhal podnikom pracovať efektívnejšie a rásť rýchlejšie.

Benefity používania CDESKu sú rozdelené do kategórií podľa typu spoločnosti, v ktorej sú najlepšie využiteľné. Každý typ obsahuje reálne problémy a riešenia dosiahnuté používaním nášho systému. Objavte najčastejšie požiadavky, s ktorými sa naši zákazníci stretávajú počas riadenia ich práce a poskytovania služieb ich zákazníkom - viac nájdete na http://cdesk.sk/riesenia.

Všetko čo potrebujete pre začatie práce s vaším vlastným CDESK účtom je vyplnenie registračného formulára na http://cdesk.sk/vyskusajte-cdesk
Show More

CDESK 2 Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Similar to CDESK 2
More From Inova Logic
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App