Carsi Cepte İşletme icon

Carsi Cepte İşletme

1.0.1 for Android

The description of Carsi Cepte İşletme

Carsi Cepte İşletme mobil alışverişte Doğu ve Güney Doğu bölgelerimizin genellikle sektör şirketleri tarafından tercih edilmemesi nedeniyle uzun yıllardır düşündüğümüz bu projeyi Muş ili başta olmak üzere Doğu ve Güney Doğu Anadolu’da başlatmaya karar verdik.Yoğun bir çalışma sonucunda kurduğumuz bu markayı tüm paydaşlarımız ile birlikte geliştirmek ve mobil alışveriş ,-e ticaret sektöründe söz sahibi olmak istemekteyiz. Bunun yanında kısa süre içerisinde üstlendiğimiz sosyal sorumluluk çalışmalarıyla Türk Kızılayı, Mehmetçik Vakfı gibi benzer kurumlara yardım etmek istiyoruz.
Uygulamamızdan bahsedecek olursak uygulama içerisinde 10 dan fazla kategori bulunmakta olup başlıcaları yemek,market,taksi çağırma,usta-tamirci,çiçekçi vs olmak üzere il veya ilçe merkezindeki esnaflara tek tıkta ulaşım imkanı sağlamaktadır.Hedef kitlemiz ilk başta Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu olmak üzere tüm Türkiye dir.
Çarşı Cepte telefon uygulamasının amacı esnaf ile müşteriyi iyi bir platformda buluşturarak esnafların satışlarının artmasını sağlamak,tüketicilerin daha uygun ve daha iyi fiyatlara ürün bulmasını sağlamak,il veya ilçe merkezinde bulunan esnafların müşterilerine kampanyalarının daha kolay ulaşılabilir olması,boş zamanı olmayan insanların uygulamayı kullanmaları suretiyle market v.b. alışverişlerini yaparak kendilerine zaman ayırmaları, sipariş edilen ürünlerin müşterilere daha kolay ve daha hızlı bir biçimde sunarak müşterileri mutlu etmek.
Çarşı Cepte projesi içerisinde bulundurduğu 10 dan fazla farklı kategoride yemek,market,taksi çağırma,çiçekçi,usta-tamirci,sucu-tüpçü vb. gibi sektörleri tek bir programda toplayarak programı kullanacak kişilerin ihtiyaçlarını tek bir elden karşılanmasını amaçlamaktadır.
Show More

Carsi Cepte İşletme 1.0.1 Update

2018-05-23
* Güncellendi
Advertisement
Previous versions
 • V1.0.1 3.4 MB APK

  Carsi Cepte İşletme

  2018-05-23

  Carsi Cepte İşletme 1.0.1 (2)

  Update on: 2018-05-23

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: 9abd71bc29b049903f317d0002ba4f98a9d6a7b4 Carsi Cepte İşletme 1.0.1(2) safe verified

  File SHA1: 1a851624e83caffe0e52a478baa558f4c15cc88a

  File Size: 3.4 MB

  What's new:

  Download

Similar to Carsi Cepte İşletme
More From Çarşıcepte Mobil A.Ş
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Carsi Cepte İşletme Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App