We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Career Guide & Mobile Application For Employees icon

Career Guide & Mobile Application For Employees

1 for Android

The description of Career Guide & Mobile Application For Employees

Gelecekteki çalışanlara, şu an çalışmakta olanlara ve yöneticilere kariyer planlarında yardımcı olacak bir kariyer planlama rehberi ve mobil uygulama geliştirmek amacıyla geliştirilen “Career Guide and Mobile Application for Employees” isimli proje, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Erasmus KA2 stratejik ortaklık projeleri kapsamında yer alıyor. Endüstri 4.0 devriminin konuşulduğu bu dönemde çalışan kesimi olası kariyer değişikliklerine karşı hazırlamayı hedefleyen bu çalışmada, üç adet fikri çıktı elde edilmesi amaçlandı. Projede, ilk olarak gelecekte iş gücüne katılacakların ve halen çalışmakta olanların teknolojik gelişmelerin iş dünyasında yol açacağı değişiklikler karşısında eğitim ihtiyaçları olup olmadığını tespit etmek amacıyla “Eğitim İhtiyacı Analizi” çeşitli araştırma metotlarıyla gerçekleştirildi. Projenin ikinci aşamasında eğitim ihtiyacı analizi sonuçları ışığında bir kariyer rehberi oluşturuldu bu doğrultuda da bir mobil uygulama geliştirildi.
Show More

Career Guide & Mobile Application For Employees 1 Update

2019-08-11
Gelecekteki çalışanlara, şu an çalışmakta olanlara ve yöneticilere kariyer planlarında yardımcı olacak bir kariyer planlama rehberi ve mobil uygulama geliştirmek amacıyla geliştirilen “Career Guide and Mobile Application for Employees” isimli projenin mobil uygulamasıdır.

Career Guide & Mobile Application For Employees Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
More From ALKU
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App