We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
CABAS.pl dla Sprzedawców icon

CABAS.pl dla Sprzedawców

0.9.2.44 for Android

The description of CABAS.pl dla Sprzedawców

CABAS.pl jest jak wielki internetowy ryneczek - skupia w jednym miejscu wielu sprzedawców. Dzięki temu uzyskujesz łatwy dostęp do różnorodnych produktów, z wielu regionów. Sam decydujesz czy chcesz kupować wprost od producentów z Twojego regionu, czy masz ochotę skosztować wyjątkowych specjałów z innych zakątków kraju i świata.

• wielu lokalnych producentów w jednym miejscu,
• naturalna, tradycyjna, certyfikowana żywność prosto od producentów,
• produkty, do których byś nie dotarł, gdyby nie my
• Ty zadecydujesz kiedy i gdzie mamy dostarczyć Twoje zamówienie - co do godziny!

CABAS.pl to wygoda i oszczędność czasu.

Zdrowe, lokalne, wytwarzane zgodnie z tradycyjnymi recepturami – takie produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Chcemy jeść dobrze i bez konserwantów, zaczynamy zwracać większą uwagę na jakość kupowanych produktów. Ma być przede wszystkim zdrowo i smacznie.

Polska to kraj bardzo bogaty w tradycyjne produkty. Według danych, opracowanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w 2013 roku na liście produktów tradycyjnych w Polsce znajdowało się 1036 wyrobów. Wszystkie wytwarzane na bazie unikatowych receptur, wykorzystywanych przez co najmniej 25 lat. Te właśnie produkty stają się w ostatnim czasie coraz popularniejsze. W Polsce powstaje moda na zdrowe, ekologiczne, a więc i tradycyjne odżywianie. Niestety w dużych sklepach spożywczych nadal królują produkty zagranicznych koncernów. Automatycznie nasuwa się więc pytanie – gdzie szukać tej zdrowej, lokalnej żywności?

Odpowiedzią jest CABAS.pl. To platforma, w której oferowane będą produkty najwyższej jakości. Będą one dostarczane przez wyspecjalizowaną grupę sprawdzonych producentów, oferujących żywność naturalną, regionalną i tradycyjną. Ma to być zupełnie nowa jakość sprzedaży produktów spożywczych w sieci.

Większość producentów działa lokalnie, a ich produkty dostępne są jedynie w określonych regionach. A szkoda, bo przecież Pomorzanin chętnie spróbowałby górskiego smakołyku i odwrotnie. CABAS.pl to nowy pomysł na sprzedaż w wirtualnym świecie – miejsce, w którym Klient otrzyma produkt świeży, ekologiczny i tradycyjny – wprost od lokalnych dostawców. To również miejsce, w którym lokalny producent będzie mógł zaprezentować swoją ofertę i trafić do szerszego grona zainteresowanych.

Sprzedaż w Internecie nieustannie rośnie. Przez Internet kupujemy sprzęt, ubrania, biżuterię, meble, coraz częściej też żywność. Duże sieci handlowe już teraz wprowadzają swoją ofertę na rynek e-commerce widząc, że stanowi on coraz większy potencjał dla produktów spożywczych. Lokalni producenci niekoniecznie mają możliwości finansowe, wiedzę oraz narzędzia, aby sprzedawać na szeroką skalę i zaistnieć w internecie, gdzie konkurencja robi się coraz większa. I właśnie tutaj z pomocą przychodzi CABAS.pl.

Gdański projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Jego ideą jest wsparcie lokalnych producentów, oferujących żywność zdrową i tradycyjną. Platforma została już otwarta dla Sprzedawców, którzy mogą rejestrować się i wprowadzać swoją ofertę. Zapraszamy na www.cabas.pl.
Show More

CABAS.pl dla Sprzedawców 0.9.2.44 Update

2016-03-12
Ta wersja wprowadza kilka systemowych poprawek.

CABAS.pl dla Sprzedawców Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
 • V0.9.2.44 3.3 MB APK

  CABAS.pl dla Sprzedawców

  2016-03-12

  CABAS.pl dla Sprzedawców 0.9.2.44 (44)

  Update on: 2016-03-12

  Requires Android: Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

  Signature: f62c25df5579ced0f39b67365acd2a9e68dcf3b1 CABAS.pl dla Sprzedawców 0.9.2.44(44) safe verified

  Screen DPI: 120-640dpi

  Architecture: universal

  File SHA1: a748dafde77b160d0c1b66e9ccd5d883c98e7c77

  File Size: 3.3 MB

  What's new:

  Download

More From ROYGARD
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App