We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Butrint Imeri  2019 - këngët pa internet icon

Butrint Imeri 2019 - këngët pa internet

1.0 for Android

The description of Butrint Imeri 2019 - këngët pa internet

Butrint Imeri 2019 - këngët pa internet


Butrint Imeri - Ma Chérie

Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava

Butrint Imeri - Alea

Butrint Imeri - Xhanem

Butrint feat. Real & Blunt - Ki me lyp

Butrint Imeri - E jona

Butrint Imeri - Bella

Butrint Imeri - Kush?
Butrint Imeri është një këngëtar me preardhjen nga Kosova. Pas shumë sukseseve në Gjermani dhe Evropë, Butrinti prezentohet para publikut shqiptar, me super-hitin "Ki Me Lyp". Me punën e palodhshme, talentin, dhe dashurinë e madhe që Butrinti ka për muzikën, ai na sjell një këngëtar të kompletuar e profesionist, që di të këndojë e t’a plotësojë prezentimin e tij me paraqitje të denjë, e kercim profesional, që nuk e kemi parë deri më tani në skenë tonë. Ai ka talent, ka stil unik, lëvizje ekspresive, një zë të mrekullueshëm. Ai është ylli i ri i muzikës shqiptare dhe i dhuron dashuri muzikës, siç duket me në fund iu realizua ëndërra për të debutuar edhe në Kosovë.[1]Të reja – Muzik
Eni Koci feat Olsi Bylyku - Afer teje
DJ Gimi-O ft. Xexi x Florentina - SnapSkerdi - Jemi nda Gjira - AUA Xhensila Myrtezaj ft Pirro Cako - Sekreti im Gold AG ft. Shemi ILIRET - Nenat Shqiptare Remzie Osmani - Padrejtesi ne Dashuri Capital T ft. Lil Lano Trippie Boi King - DRAMA Besnik Nurkollari ft Dj Cimi - Nuk ma fale Bago - Rrena Shkurte Fejza - Komandant Hamez Jashari drite lirie Alban Skenderaj - Faleminderit Dafina Zeqiri - A e man nmen Elvana Gjata - Tavolina e merzise Flori - Dashuria Nita - A jena Elinel - Vec FjaleSandro ft. Getinjo - Lila Irkenc Hyka - Katile Majk - Nuk dorezohna Jumpa x Young Zerka - Lule Bore Rina - Ilegal Albulena Ukaj - Kerkoj Falje ONA ft. S4MM - Per Veti Lluni x Lyrical Son - JBMTQR Tayna - Ring Ring Fero - Baba per ikona Luana Vjollca - Boll u bo tu vujt Sabri Fejzullahu - Shqipe GASHI ft. Ledri Vula - Thats Mine Korab Shaqiri - Zemra e saj NRG Band - Honey Don Phenom - Kena Pare Adrijana - Pasha Robt Sinan Hoxha - Luje Luje Bruno - Zoti tme Vrase Shpat Kasapi - Sa e du Dashnin Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz) Sefe Duraj ft Shemi - Nje kenge sa nje Jete Granit Derguti - Mufasa Ana Kabashi - Na thej Jetmir ft. NiiL B and Flow - Sniper Flori Mumajesi - Plas (Instrumentale) Alban Skenderaj - JETE B2N ft Elona Sinani - Shen Valentin Labinot Rexha ft Dardan Gjinolli - Ajo Albatrit Muqiqi - Nuk e meriton Blero ft Gasso X Fissi - FALJA Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra - Valla Greta Koci - Aman

Elvana Gjata
Capital T
RINA
MAJK
Xhensila Myrtezaj
Flori
Alban skenderaj
Tayna
Genta ismajli
Dhurta dora
Mimosa shkodra
Marin hoxha
Fero


Enkelejda Arifi
Arilena Ara
Amarda Arkaxhiu
Arta Bajrami
Besa (singer)
Anita Bitri
Bleona
Olta Boka
Hana Cakuli
Miriam Cani
Ledina Çelo
Çiljeta
Elhaida Dani
Elina Duni
Jorgjia Filçe-Truja
Aurela Gaçe
Elvana Gjata
Ingrid Gjoni
Rosela Gjylbegu
Enca Haxhia
Sheila Haxhiraj
Alida Hisku
Genta Ismajli
Era Istrefi
Nora Istrefi
Leonora Jakupi
Samanta Karavella
Liljana Kondakçi
Vanessa Krasniqi
Flaka Krelani
Teuta Kurti
Irma Libohova
Elsa Lila
Lindita (singer)
Marie Logoreci
Venera Lumani
Jonida Maliqi
Hersi Matmuja
Luçie Miloti
Laura Nezha
Rona Nishliu
Donika Nuhiu
Nexhmije Pagarusha
Juliana Pasha
Evi Reçi
Anjeza Shahini
Rezarta Smaja
Fatime Sokoli
Soni Malaj
Eneda Tarifa
Adelina Thaçi
Kejsi Tola
Tuna (singer)
Alketa Vejsiu
Vaçe Zela
Dafina Zeqiri
Qazim Ademi
Kristaq Antoniu
B2N
Florian Beqiri
Ardian Bujupi
Eugent Bushpepa
Nazif Cela
Elton Deda
Ergi Dini
Kozma Dushi
Luiz Ejlli
Ermal Fejzullahu
Dr. Flori
Erti Hizmo
Shpat Kasapi
Adrian Lulgjuraj
Majk (rapper)
Ermal Mamaqi
Mark Marku
Avni Mula
Flori Mumajesi
Frederik Ndoci
Kristaq Paspali
Bujar Qamili
Alban Skënderaj
Muhamet Tartari
Ibrahim Tukiqi
Vedat Ademi
Demir Vlonjati
Kastro Zizo

Butrint Imeri
Show More

Butrint Imeri 2019 - këngët pa internet Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App