Business Booster (beta) icon

Business Booster (beta) APK

6 votes, 2.8/5

The description of Business Booster (beta)

!!!Aplikace je ve vývoji a nemusí proto fungovat na všech telefonech!!!

Předtím, než jí začnete používat, nejdříve vyzkoušejte odesílání. Nebude-li fungovat na vašem telefonu správně, napište nám email. Počet podporovaných telefonů průběžně rozšiřujeme.

Prostřednictvím této aplikace můžete odesílat rychle a efektivně hromadné SMS kampaně, které vytvoříte v CRM systému Business Booster. Aplikace je funkční pouze ve spojení se CRM systémem, do něhož se můžete registrovat na stránkách, viz níže. Aplikace je pouhým vykonavatelem příkazů CRM systému, neumožňuje samostatné vytváření kampaní.

JAK TO FUNGUJE?
SMS zprávy vytvoříte v CRM systému Business Booster, ty se následně přes internet přenesou do aplikace BB ve vašem mobilním Android telefonu a z něho pomocí vaší SIM karty, s vaším telefonním číslem odešlou příjemcům. Při spuštění aplikace vložte přihlašovací údaje, které používáte do systému Business Booster.

Aplikace umí také zaznamenávat informace o přijatých a odchozích telefonických hovorech a odeslaných a přijatých SMS zprávách. Tyto informace jsou následně přeneseny do CRM aplikace systému Business Booster a přiřazeny k jednotlivým kontaktním kartám. Získáte tak dokonalý přehled o veškeré vaší telefonické a SMS komunikaci s vašimi klienty. Informace o telefonických hovorech můžete v CRM systému zobrazit v přehledném grafu. V něm uvidíte celkový počet a délku hovorů za posledních 12 měsíců.

VÝHODY ŘEŠENÍ:
- Vaše SMS kampaně budou osobní, protože Business Booster umí do každé SMS zprávy doplnit individuální oslovení např. „Vážený pane Nováku“, „Vážená paní Vokurková“ atd.

- Díky velmi podrobnému filtru můžete vaše zprávy velmi přesně zacílit. Filtrovat kontakty můžete téměř podle jakýchkoli kritérií, například věk, pohlaví, skupiny, činnosti, zeměpisné oblasti atd.

- Zprávy se posílají z vašeho telefonního čísla nikoli z čísla neznámé SMS brány. Příjemci tak ihned poznají, že je zpráva od vás. Pokud máte s příjemci zpráv dobrý obchodní vztah, úspěšnost tohoto řešení je lepší a osobnější než odesílání z neznámých čísel SMS bran.

- Můžete zprávy odeslat ihned, nastavit odložená odeslání na konkrétní den a hodinu nebo nastavit podmíněná odeslání, konkrétně v den jmenného svátku (Business Booster je propojen s databází jmenných svátků České i Slovenské republiky) či data narození kontaktu. Ideální proto pro vytváření SMS přání.

UPOZORNĚNÍ!
Android limituje počet odeslaných zpráv na 100 zpráv za 1 hodinu. Chcete-li odesílat více zpráv, je potřeba zrušit omezení tohoto bezpečnostního limitu. Tato akce vyžaduje ROOT přístup.

Aplikace nemusí fungovat na všech telefonech. Pokud aplikace nefunguje správně s vaším modelem, napište nám email.

Show More
Business Booster (beta) APK Version History
Request Business Booster (beta) UpdateRequest Update
Business Booster (beta) 1.8.8 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.8.8 (40) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2016-09-03

Signature: fa6de43847728d0bf65027ca6af573c712d66f8b Business Booster (beta) 1.8.8(40) apk safe verified

APK File SHA1: 89a62665ef926868b663374866c5b2c3a7580295

What's new: Přidána možnost kontaktovat uživatelskou podporu.

Download APK(2.6 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App