BuNeLa - Lite icon

BuNeLa - Lite

1.0 for Android

The description of BuNeLa - Lite

BuNeLa - Lite (REKLAMLI)

TIKLA / SÜRÜKLE / YAZ / ÇİZ

Bu bir bulmaca oyunudur. Her bölümde karşınıza sayıları 10 ile 20 arasında değişen bulmacalar gelir. Doğru cevap sizi bir adım ileriye yanlış cevap ise taa EN BAŞA gönderir. O yüzden soruyu doğru okuduğunuza ve bastığınız yerin doğru cevap olmasına dikkat edin.

Oyunda tanıtım amaçlı 10 ve 15 bulmaca sayısına sahip 2 bölüm bulunmaktadır. Her hafta 1 bölüm daha eklenmesi planlanmıştır. Talep doğrultusunda bu sayı daha da artabilir veya azalabilir. Çalışan ekip sınırlı sayıda olduğundan bu durumda yaşanabilecek gecikmelerde göstereceğiniz sabra şimdiden teşekkür ederiz.

Bunun yanında sizlerin de önerileri bizim için altın değerindedir. Oyunun genel görünümü veya bölümler hakkında bir sorunuz olduğunda; bunun yanında aklınıza oyuna eklenebilecek bölümler geldiğinde e-posta ile bize ulaşabilirsiniz.

Karşınıza çıkabilecek ufak hatalar için affınıza sığınarak keyifli dakikalar geçirmenizi dileriz.


TAM SÜRÜMÜN AVANTAJLARI

- Oyunun hiç bir yerinde karşınıza reklam çıkmayacaktır.

- Güncellemeler tam sürümde reklamlı sürümden iki hafta önce yapılacaktır. Yani tam sürüme sahip kullanıcılar yeni
bölümlere iki hafta öncesinden ulaşabileceklerdir.

- Reklamlı sürümlerde daha sonra belirlenecek bir bölüm sayısına ulaşıldığında güncelleştirmeler duracaktır. Talebe göre tam sürümün bölüm sınırlaması olmayacaktır.

- Level geçişlerinde ses efekti, buton sesleri ve bazı bölümlerde arka plan sesleri bulunacaktır.

- Oyunun tam sürümüne sahip olan kullanıcılar, oyuna ileride entegre edilecek süre ve puan özellikleri ile zamana karşı yarışma imkanı da bulabileceklerdir.NUKU Design
Show More
Advertisement
Similar to BuNeLa - Lite
Comment Loading...
Ooops! No such content!
BuNeLa - Lite Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App