Buildary.online icon

Buildary.online APK

The description of Buildary.online

Online přístup 24 hodin denně
S vašimi daty můžete pracovat kdykoliv a kdekoliv budete potřebovat. Webovou aplikaci Buildary.online můžete používat na svém počítači nebo notebooku. Díky mobilní aplikaci pro Android provozované na tabletu nebo mobilním telefonu můžete vychutnat skutečnou mobilitu. I pokud nejste online, můžete pracovat s naposledy uloženými daty v offline režimu.


Usnadnění práce díky funkcím Buildary.online
Ušetříte spoustu času zkopírováním dat předchozího dne a následným upravením odlišností. K zapsání údajů o počasí vám stačí jediné kliknutí.
Buildary.online je integrován s docházkovým systémem stavby (např. ConVision), takže jednoduše importujete seznam pracovníků přítomných daného dne. Také máte možnost uložit často používané výrazy jako šablony a užívat je opakovaně.
Sdílejte data o stavbě se svým týmem
Všechny oprávněné osoby mohou číst a vkládat denní záznamy v souladu se svými kompetencemi, aniž by se navzájem omezovaly. Mohou tak okamžitě reagovat na vzniklou situaci a přijímat potřebná opatření.


Převod řeči na text
Tato skvělá funkce vám pomůže rychle a snadno zadat denní záznam bez ohledu na jeho složitost a délku.


Soulad s právními předpisy
Naše řešení splňuje veškeré legislativní požadavky stanovené zákonem č. 183/2006 Sb. a přílohou č. 9 vyhlášky č. 499/2006 Sb. na vedení elektronického stavebního deníku. Buildary.online podporuje podpis pomocí kvalifikovaného certifikátu. Denní protokol ve formátu PDF souboru, který je podepsaný pomocí kvalifikovaného certifikátu, je právně závazným dokumentem.


Cloud - nejlepší infrastruktura pro stavebnictví
Stavby probíhají na různých místech. Infrastruktura cloudu se zdá být ideálním řešením pro práce, které mají takovýto distribuovaný charakter. Buildary.online je provozován na cloudu Microsoft Azure, nejvýkonnějším, nejdůvěryhodnějším a nejspolehlivějším z dnes nabízených cloudových řešení.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App