Bubble Shooter Dragon icon

Bubble Shooter Dragon APK

  • Author:

    sahinnet

  • Latest Version:

    2.2

  • Publish Date:

    2017-03-02

The description of Bubble Shooter Dragon

Bubble Shooter Dragon TR - Tamamen Türkçe dir. Türk yapımıdır. Ancak ingilizce ve farklı dillerdede ürünümüzü piyasaya çıkarttığımız için dünya genelinde daha anlaşılabilir bir dil olması kapsamında ismini "BUBBLE SHOOTER DRAGON " Koyduk.

Bubble Shooter Dragon TR de ne yapabilirsiniz ? Bubble Shooter Dragon adından da anlaşılabileceği gibi bir balon patlatma oyunudur. Birbirinden farklı 10 larca farklı seviyede sisteme karşı sizlere tanıdığımız haklar çerçevesinde kazanmaya çalışırsınız.

Bubble Shooter Dragon TR güncellemeleri ? Seviyeleri şimdilik ortalama bir ayarda çıkardık ve 33 seviyeden oluşturduk. Ancak sizlerden aldığımız yorumlara dayanarak seviyeler arttıracağız farklı hikayeler ve farklı etaplar getireceğiz. Güncellemeleri kolay şekilde yapabilirsiniz.

Bubble Shooter Dragon TR hikayesi ? Bubble Shooter Dragon hikaye gereği bir ejderhadır. Buzlarla kaplı alanda ufak ejderhasını kaybetmiş ve çeşitli etaplar sayesinde onu kurtarmaya çalışmaktadır.

Bubble Shooter Dragon TR Gizlilik ilkesi ? Bubble Shooter Dragon hiç bir şekilde farklı platformlara erişemeyecek şekilde ayarlandı. Facebook, Email vb. kişisel unsunlarınızla hiç bir işimiz yok. Oyuna herhangi bir kayıt yaptırmanız gerekmiyor. Sadece indirip zaman geçirebilmeniz için mevcut olan her imkanı sağlamakla mükellefiz..

Bubble Shooter Dragon TR Ücreti ? Oyunumuz Tamamen Ücretsizdir. Facebook hesabınızdan veya Telefonunuzdan ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Bubble Shooter Dragon TR Mağaza Kullanımı ? Oyun içerisindeki tüm ( + ) özellikler Gold sayesinde alınmaktadır. Mağazamızda 4 çeşit gold paketi mevcuttur. 10 gold, 50 gold, 100 gold ve 150 gold olarak sizlere sunduğumuz paketlerimizi google play hesabınızdan satın alabilirsiniz.

Bubble Shooter Dragon TR Mağazaya Nasıl Ödeme Yapabilirim ? Oyun içerisindeki ödeme isteğiniz google play e bildirilir. Ardından google play sizi kendi ödeme sayfasına yönlendirir. Burada ister banka kartı ister kredi kartı isterseniz Kontör, Fatura işleme gibi işlemler ile ödeme yapabilirsiniz.
Show More
Advertisement
More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App