BSK icon

BSK APK

  • Author:

    hemsedal

  • Latest Version:

    1.1

  • Publish Date:

    2017-12-19

The description of BSK

Pse duhet të zgjidhni "The British School of Kosova"

Qëllimi i shkollës është që të gjithë nxënësit të: Arrijnë nivelin më të lartë akademik sipas aftësive individuale. Sfidohen për të përmbushur potencialin e tyre dhe për tu përballur me botën moderne. Fitojnë njohuri, shkathtësi dhe qëndrime relevante sipas trendeve bashkëkohore. Respektojnë njëri-tjetrin, pa dallim kombësie, religjioni, gjinie apo race.
Show More
Advertisement
More From Developer
Comment Loading...
Ooops! No such content!
BSK Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App