We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
bs4 mobile: CRM, asystent rozmów, obsługa zleceń icon

bs4 mobile: CRM, asystent rozmów, obsługa zleceń

51.0.275 for Android

The description of bs4 mobile: CRM, asystent rozmów, obsługa zleceń

Zyskaj dostęp do systemu CRM przez telefon i tablet! Aplikacja bs4 mobile jest mobilnym modułem systemu CRM bs4.

Dzięki tej integracji, bs4 mobile to niezastąpione narzędzie podczas delegacji, wizyt u klientów, a także dla wszystkich pracowników terenowych.

Zapewnia łatwy dostęp do zadań, kontaktów, skrzynki e-mailowej, i innych informacji. Wbudowany asystent rozmów dostarcza danych niezbędnych w trakcie rozmowy, aby kontakty z klientami były zawsze rzeczowe i profesjonalne.

Przy każdym połączeniu telefonicznym (zarówno przychodzącym i wychodzącym), system w ułamku sekundy sprawdzi z kim powiązany jest dany numer i zobaczysz na ekranie dodatkową ikonkę, która po kliknięciu rozwija się w małe okienko z informacjami o rozmówcy.

Mogą to być podstawowe dane lub bardziej szczegółowe – takie jak ostatnie spotkania, faktury czy każda inna informacja, zawarta w systemie CRM!

Kolejne kliknięcie przeniesie Cię bezpośrednio do kartoteki kontrahenta, z którą jest powiązany dany numer.

Co więcej, aplikacja umożliwia zarządzanie procesami i mechanizmami systemu CRM bezpośrednio z Twojej komórki. Masz dostęp do informacji o transakcjach, zleceniach, projektach i kontrahentach. Możesz szybko dodawać notatki ze spotkań biznesowych i zlecać zadania, nie tylko sobie, ale również współpracownikom. Łatwo aktualizować dane od ręki, zamiast odkładać ich wprowadzenie na później.

A wszystko to może zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy – wiele elementów aplikacji jest konfigurowalnych. Co więcej, możemy różnicować wygląd i dostęp do danych czy funkcji w aplikacji, w zależności od osób, które jej używają.

UWAGA: aplikacja pozwala na korzystanie z 14-dniowej wersji próbnej systemu CRM, w ramach której dostępne są wszystkie najważniejsze opcje. Używanie aplikacji po zakończeniu okresu próbnego i korzystanie z pełnych możliwości systemu wymaga wykupienia licencji. Więcej informacji: https://bs4.pl/
Show More

bs4 mobile: CRM, asystent rozmów, obsługa zleceń Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to bs4 mobile: CRM, asystent rozmów, obsługa zleceń
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App