We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Bordo Klavyeliler : Türkçe Yazma Hız Testi icon

Bordo Klavyeliler : Türkçe Yazma Hız Testi

1.1 for Android

The description of Bordo Klavyeliler : Türkçe Yazma Hız Testi

Gerçek bir bordo klavyeli misin?

Türkçe'yi seviyorsun ancak hiç Türkçe yazma oyunu bulamadın mı?

Bu uygulama tam sana göre.İngilizce , Almanca , İtalyanca , İspanyolca , Fransızca
bütün bu dillerde klavye yazma hız testi bulmak çok kolayken Türkçe'de neden olmasın?

Türkçe'nin çok kullanılan kelimelerinin yanında kullanımı yaygın olmayan kelimeleri de içinde barındıran bu uygulama senin kelime dağarcığını geliştirmende yardımcı olmak için typing speed test tasarlandı.

Yazma hızının yüksek olup olmadığını arkadaşlarınla karşılaştırıp onlarla yarışmak ve typing speed test istiyorsan bu uygulama tam sana göre!

Sosyal mecrada karşılıklı mesajlaşırken yavaş kalıyorsan ve bundan sen ve mesajlaştığın kişiler rahatsızlık duyuyorsa typing speed test ile buna engel olabilirsin!

Bu uygulama sayesinde en hızlı yazan sen olacaksın!

Bu kadar İngilizce kelime hız testi varken neden Türkçe olmasın? typing speed test Türkçe karmaşık olduğu kadar zengin bir dildir de.

TDK ile karşılaştırılmış tamamen güncel ve doğru Türkçe kelimelerle kelime hazneni arttırıp typing speed test kültürlü bir insan olabilirsin.

Unutma ortalama bir insan bildiği kelime her ne olursa olsun günde 200-300 arası kelime kullanır.Ancak Bordo Klavyeliler uygulamasını kullanmıyorsa! Bordo Klavyeliler uygulamasını kullanıp gerçek bir bordo klavyeli olabilirsin.


600 kelimenin bulunduğu bu
Typing speed test uygulamaya sen de kelime ekleyebilirsin. Ama unutma eklediğin kelimenin karşına gelme olasılığı 1/600'dür.

Tamamen Türkçe olan bu uygulama seni resmen sarsacak. Ancak bilmediğin typing speed test kelimeler karşına çıkarsa şaşırma bu çok normal. Bilmediğin kelimeleri tespit edip öğrenmek için bir fırsat duruyor önünde!


Arkadaşlarınla beraber indirebilir olabilmesi için uygulamanın boyutunu neredeyse 1 mb yaptık. Boyutu çok düşük olan bu uygulama ile arkadaşlarından hanginiz daha hızlı yazıyor diye test edebilirsin.

Ancak tek yarışacağın rakip arkadaşların değil! Kendinle de typing speed test yarışmalısın! Rekorunu kırmak için çabala!
Show More

Bordo Klavyeliler : Türkçe Yazma Hız Testi Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to Bordo Klavyeliler : Türkçe Yazma Hız Testi
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App