Bieszczady i MRB Karpaty Wschodnie icon

Bieszczady i MRB Karpaty Wschodnie

1.5.2 for Android

The description of Bieszczady i MRB Karpaty Wschodnie

Na weekend w Bieszczady! Aplikacja mobilna zaprasza do poznania magicznych terenów Międzynarodowego Rezerwatu Biosfery Karpaty Wschodnie. W mobilnym przewodniku znajdziemy obszerną bazę obiektów z Bieszczadzkiego Parku Narodowego, Użańskiego Parku Narodowego oraz Parku Narodowego Połoniny. Wędrując przygranicznymi terenami trzech państw poznamy ich historię oraz niezwykłe miejsca - pomniki i rezerwaty przyrody, zabytki, cerkwie i ślady dawnego osadnictwa. Znajdziemy tu także encyklopedię roślin i zwierząt oraz najważniejsze informacje dotyczące obszaru.

Dużym ułatwieniem dla turysty poruszającego się po MRB Karpaty Wschodnie jest zbiór tras oraz sieć szlaków, po której możliwa jest nawigacja offline. Przy trasach znajdują się także obiekty warte odwiedzenia. Szlaki w Bieszczadach, bieszczadzkie połoniny, zabytki - na pewno nie będziecie się tutaj nudzić!

Sferyczne panoramy, na których zostały zaznaczone najważniejsze szczyty, pozwolą na jeszcze lepsze poznanie tych pięknych okolic. Spore wrażenie mogą zrobić także modele 3d, prezentujące dwa, nieistniejące już obiekty.

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami aplikacji i odwiedzenia okolic - polskie, słowackie i ukraińskie Bieszczady już czekają!

Z aplikacją łatwo odnajdziecie szlak na Tarnicę, także Połonina Caryńska, Wielka Rawka, czy Kremenaros nie będą już stanowić zagadki. Do wędrówek zaprasza także najwyższy szczyt Bieszczad - ukraiński Pikuj. Na Słowacji obserwować będzie mogli gwiazdy - Park Ciemnego Nieba Połoniny dostarczy Wam niesamowitych wrażeń. A może Solina na weekend? Rowerem w Bieszczady, pieszo lub konno - każdy sposób jest dobry!

Aplikacja przygotowana jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i słowackiej.
Show More
Advertisement
Previous versions
Similar to Bieszczady i MRB Karpaty Wschodnie
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App