BiblioNETka icon

BiblioNETka APK

74 votes, 3.9/5

The description of BiblioNETka

Aplikacja jest mobilną wersją portalu BiblioNETka poszerzoną o dodatkowe funkcje przydatne w korzystaniu na smartfonach.

Od tej pory najstarszy serwis dla osób lubiących czytać możesz mieć w swoim telefonie. Biblioteka książek w jednym miejscu, w zasięgu jednego kliknięcia.

Dzięki aplikacji Biblionetka.pl masz dostęp do największego katalogu książek, który jest cały czas aktualizowany i rozwijany. Jeśli poszukujesz informacji o konkretnym tytule, znajdziesz je w BiblioNETce. Na karcie książki zobaczysz średnią ocen użytkowników, okładkę, a także szczegóły konkretnego wydania.

Poprzez aplikację połączysz się ze swoim kontem i profilem z BiblioNETki. W telefonie wyświetli się historia Twoich lektur. Polecamy jedyny w swoim rodzaju system rekomendujący książki. Specjalny algorytm przeanalizuje oceny książek użytkownika i zaproponuje najlepsze książki dostosowane do gustu odbiorcy. W aplikacji możesz dodawać i oceniać książki do swojego prywatnego katalogu przeczytanych książek.

Proponujemy także funkcję Schowka, w którym zaznaczysz, które książki czytasz, a które zamierzasz przeczytać. Już nigdy nie zapomnisz, który tytuł ze swojej biblioteczki pożyczyłeś/aś swoim znajomym. Do woli korzystaj z funkcji: oddam/wymienię, pożyczone/wypożyczone, sprzedam.

Aplikacja Biblionetka.pl to również najnowsze i poleceane recenzje, dzięki którym nie przegapisz żadnej nowej opinii. W aplikacji wszystko jest pod ręką.

Aplikacja Biblionetka.pl za pomocą aparatu w telefonie zeskanuje kod kreskowy z okładki. Jedno kliknięcie i sama wyszuka tytuł, który trzymasz właśnie w rękach.

Mamy już blisko 170 tysięcy zarejestrowanych użytkowników na Biblionetce, niemal 7 mln ocen książek, ponad 400 tysięcy książek i 90 tysięcy autorów. Liczba odsłon w miesiącu sięga 3 milionów.

Załóż konto, oceń kilkanaście tytułów i... zostań z nami w fascynującym świecie interesujących książek i ich zapalonych czytelników. Dzięki nam poznasz dla siebie najlepsze rekomendacje!

Aplikacja została wykonana przez czwórkę studentów Politechniki Wrocławskiej w ramach pracy inżynierskiej. W skład zespołu wchodzą: Kamil Jarmużek, Łukasz Pirek, Michał Ujma i Elżbieta Żukrowska, która była pomysłodawcą stworzenia aplikacji.

Show More
BiblioNETka APK Version History
Request BiblioNETka UpdateRequest Update
BiblioNETka 1.0 for Android 4.0+ APK Download

Version: 1.0 (2) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2015-10-27

Signature: 11f8fcbd4d629140ff546605e54c31a615b431a3 BiblioNETka 1.0(2) apk safe verified

APK File SHA1: 2bbea9f4a419c69a1cc0d072705f181b90b8b3d4

What's new: Uruchomienie wersji produkcyjnej.

Download APK(3.7 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App