We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Biblijni Bohaterowie - Noe icon

Biblijni Bohaterowie - Noe

1.0 for Android

The description of Biblijni Bohaterowie - Noe

Gra NOE z serii Biblijni bohaterowie zapewnia dzieciom świetną rozrywkę, uczy je wartości i pomaga im poznać biblijną historię zbawienia.

Zadaniem dziecka jest pomóc Noemu w zbudowaniu arki i wprowadzeniu do niej zwierząt, by następnie uratować je przed potopem. Dziecko przez zabawę uczy się m.in. troski o najsłabszych czy utrzymywania porządku w swoim otoczeniu. Różnorodne zadania o zróżnicowanym stopniu trudności rozwijają pamięć dziecka, uczą logicznego myślenia, wyrabiają zręczność i spostrzegawczość.

Gra podzielona jest na etapy. Każdy z nich poprzedzony jest komentarzem lektora opowiadającego historię biblijną oraz prezentacją kolorowych ilustracji. Szczególną zaletą gry jest wielobarwna grafika i specjalnie skomponowana muzyka. Najmłodszych uczestników zabawy czeka wiele przygód, co gwarantuje dobrze i pożytecznie spędzony czas. Program spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Dla dzieci powyżej 3. roku życia.
Show More

Biblijni Bohaterowie - Noe Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Download
APKPure App