Bibla e Shenjtë Shqiptare icon

Bibla e Shenjtë Shqiptare APK

18 votes, 4.4/5
  • Author:

    Zavarise Apps

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2015-01-26

The description of Bibla e Shenjtë Shqiptare

Get më afër Jezusit dhe Perëndisë me këtë app Biblës Shenjtë.

Shenjtë Bibla App për Android.

Gjuha: Shqip

LEXO, DËGJO DHE studiojnë Biblën
- Jo Ne Linje Bibla:
Punon offline, Lexoni edhe pa qasje në internet.
- User Friendly Interface:
Ne urrej clunky, e vështirë për t'u përdorur Apps biblike. Kjo është arsyeja pse kemi krijuar një të lehtë për t'u përdorur ndërfaqe, dhe për qëllim të bëjë këtë app Bibla aq e thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur të jetë e mundur.
- Kërkesë Lutja:
Nevojë për një namazin? A kërkesën tuaj lutje.
- FALAS:
Më e rëndësishmja nga të gjitha, FALAS saj.

Download the Holy Bible app today and experience fuller, richer Bible study—wherever you go.

Read the bible and knows there is fundamental to every Christian. The Bible is like a survival manual with tips and stories illustrated by people.

This is the version of the Bible used by most evangelical churches.

Show More
Bibla e Shenjtë Shqiptare APK Version History
Request Bibla e Shenjtë Shqiptare UpdateRequest Update
Bibla e Shenjtë Shqiptare 1.0 for Android 2.2+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 2.2+ (Froyo, API 8)

Update on: 2016-01-07

Signature: 97291d2c73e3d5700ba2e1bd27739a753f5c510e Bibla e Shenjtë Shqiptare 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 8953e27ec50d9dde890efd634d67d72357de0044

Download APK(6.7 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App