Beni Takib Etmeyi Kim Bıraktı icon

Beni Takib Etmeyi Kim Bıraktı

5.0 for Android

The description of Beni Takib Etmeyi Kim Bıraktı

Instagram Takibi Bırakanlar veya Twitter Takibi Bırakanları yakalayan uygulamaya hoş geldiniz!

Seni Takib etmeyi bırakanlar uygulamasını Instagram veya Twitter profilinizi kimlerin takip etmediğini tespit etmek artık çok kolay yapmanız gereken tek şey var o da uygulamayı yüklemek.

"Giriş Yap" butonuna tıklayın ve Instagram veya Twitter giriş sayfasına gidin. Giriş yaptıktan sonra uygulamamız profilinizi analiz edecek ve siz takip ettiğiniz halde sizi takip etmeyenleri veya sizi takip ettikleri halde sizin takip etmediğiniz kişileri listeleyecek.

İsterseniz kolaylıkla sizi takip etmeyenleri takip etmeyi bırakın, isterseniz sizi takip ettikleri halde sizin takip etmediğiniz kişileri kolayca takip edin.

Not: ınstegram bilgilerinizi sunucularımızda yada başka bir yerde asla saklamıyoruz veya kaydetmiyoruz.Ayrıca, ınstegram şifrenizi üçüncü taraflarla paylaşmıyoruz veya herhangi bir sunucuda saklamıyoruz. Tüm bu bilgiler, android cihazınızda yerel olarak depolanır ve oturumunuzu kapattığınızda veya uygulamayı kaldırdığınızda kalıcı olarak silinir. Gizlilik politikamızı buradan kontrol edebilirsiniz: https://www.yilmazwebbilisim.com/app/privacy.html

Önemli uyarı:
*Bu uygulamanın instegram ile bir bağlantısı yoktur.
*Uygulama resmi ınstegram API’lerini kullanır.
Show More

Beni Takib Etmeyi Kim Bıraktı 5.0 Update

2018-07-16
Hatalar Giderildi
Advertisement
Previous versions
Similar to Beni Takib Etmeyi Kim Bıraktı
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Beni Takib Etmeyi Kim Bıraktı Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App