We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
BEK Danışmanlık ve Eğitim Hiz. icon

BEK Danışmanlık ve Eğitim Hiz.

2.0.1 for Android

The description of BEK Danışmanlık ve Eğitim Hiz.

HAKKIMIZDA

2015 yılında Danışmanlık, Eğitim ve Belgelendirme sektörüne canlı ve dinamik yapımızla yeni bir nefes olarak hızlı bir giriş yapmış bulunmaktayız.

BEK Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. olarak alanımızdaki bilgi ve tecrübemiz sayesinde, pek çok müşterimize yol gösterici olarak ürün belgelendirme ve yönetim sistemleri danışmanlığı (iso 27001, iso 9001, iso 14001 vb.), onaylı baş denetçi ve iç denetçi eğitimleri (iso 27001 eğitimleri, iso 9001 eğitimleri) ve belgelendirme hizmetleri konularında hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek, tüm danışmanlık konularında ve eğitim hizmetlerinde onları bilgi sahibi kılmak, böylece iş, verimlilik ve tecrübelerini arttırmak için bir iş ortağı samimiyeti ile çalışmaktayız.

İlkeli, planlı, atılımcı iş anlayışımız, genç ve dinamik uzman kadromuz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve müşteri menfaatleri doğrultusunda verdiğimiz hizmetler ile sorunlara profesyonel bir bakış açısı kazandırıyoruz.

İş disiplini gereği gizlilik esaslarını göz önünde bulundurarak, önceliğimizi müşterilerimizi avantajlı hale getirmeye vermiş bulunuyoruz. Çünkü onların kazanması bizim kazanmamız ve ülkemizin kazanması demektir.

Bu yüzden BEK Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. olarak, kendimize çizdiğimiz değerlerimizi koruyarak hizmet verme anlayışımızı sürdürecek ve daima doğru bilgi aktarımı yaparak bilinçli iş kolları oluşturmaya devam edeceğiz.

MİSYONUMUZ

“Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasına, en uygun teknolojileri, uzman personelimizi ve verimli süreçlerimizi kullanarak yardımcı olmak.”

VİZYONUMUZ

“Uzmanlık alanlarında, en kaliteli ve güvenilir hizmeti veren, müşterilerine ve çalışanlarına değer yaratan, hizmet verdiği alanlarda sektörün lider ekibi olmak.”

Ne Yapıyoruz?

Yönetim Sistemleri Danışmanlığı (ISO 27001 Danışmanlığı ( https://www.bekdanismanlik.com.tr/iso-27001-danismanlik-hizmetleri ), ISO 9001 vb.)
Onaylı Baş Denetçi ve İç Denetçi Eğitimleri (ISO 27001 Baş denetçi eğitimi, iç denetçi eğitimi vb.)
Belgelendirme Hizmetleri (Sistem ve ürün belgelendirme)
Ürün Belgelendirme Danışmanlığı (2006/42/EC, 2006/95/EC vb.)
https://www.bekdanismanlik.com.tr
Show More

BEK Danışmanlık ve Eğitim Hiz. Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Similar to BEK Danışmanlık ve Eğitim Hiz.
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App