Baza Informacji Bełchatów icon

Baza Informacji Bełchatów APK

The description of Baza Informacji Bełchatów

Aplikacja stworzona dla mieszkańców Bełchatowa oraz osób które spędzają tutaj sporo czasu. Cel ogólny tej aplikacji to zebranie wielkiej ilości informacji o Bełchatowie. Staramy się zbierać dane takie jak: nazwa, adres, numery telefonów, numer faksu, adres e-mail, oraz adres www, NIP, REGON firm i instytucji, oczywiście w miarę możliwości.
Aktualnie posiadamy 4 główne działy:
1. Info - szkoły, placówki kulturalne jak muzea czy biblioteki, schroniska, policja czy urzędy pocztowe
2. Miejsca - od restauracji, kawiarń, przez kina, banki, stacje paliw, szpitale, przychodnie, kościoły, a kończąc na hotelach
3. Zakupy - firmy z praktycznie każdej możliwej kategorii (dział wciąż rozwijany, aktualnie dostępne są dane z kategorii: apteki, biuro, biżuteria i zegarki)
4. Imprezy - to oczywiście kalendarz oficjalnych imprez

W porównaniu do ostatniej wersji aplikacja została gruntownie przebudowana, teraz posiada znacznie bardziej przejrzysty wygląd i jest trochę bardziej intuicyjna, sposób wyświetlania informacji również został zmieniony. Teraz nie musisz przepisywać informacji, gdy chcesz zadzwonić klikasz na numer a nasza aplikacja wprowadzi numer za Ciebie, chcesz zajrzeć na stronę jakiejś firmy ? Kliknij w link a strona zostanie automatycznie otworzona. Kompletna nowość w porównaniu do poprzedniej wersji to lokalizacja, tzn. jeżeli posiadasz dostęp do internetu a w bazie danych mamy zapisany lokalizację o instytucji/firmie którą właśnie szukasz, pojawi się informacja, że możesz podejrzeć lokalizację w Google Maps. Oczywiście zaszło również wiele zmian które nie są aż tak zauważalne np. zmieniliśmy sposób przechowywania danych, przez co aplikacja powinna je odczytywać troszkę szybciej.

W dalszym ciągu wiele informacji jest przechowywana lokalnie, przez co nie musisz nic ściągać z internetu, jednak dodaliśmy w wielu przypadkach możliwość wyboru i tak np. jeżeli chcesz poznać dokładny rozkład PKS-u dostajesz "na tacy" link do strony PKS gdzie możesz podejrzeć 100% aktualne rozkłady, jednak w dalszym ciągu możesz podejrzeć rozkłady bez korzystania z internetu w tym przypadku nie obiecujemy że wszystko jest aktualne jednak staramy się uaktualniać dane w miarę naszych możliwości.

Już nie długo kolejna porcja danych w zakładce: "Zakupy" !

********* UWAGA *********
1. Dane które możecie znaleźć w aplikacji to dane ogólnie dostępne, znalezione przede wszystkim na stronach danych firm/instytucji, stronie Miasta Bełchatowa (www.belchatow.pl) czy też w wyszukiwarce Google oraz na stronach podobnych (np. Google Maps) no i oczywiście z prywatnych źródeł.
2. Tak ogromna ilość informacji sprawia, że nie jest możliwe zapewnić iż każda pojedyncza informacja jest w 100% zgodna ze stanem rzeczywistym. Dokładamy wszelkich starań by jak największa ilość danych była aktualna !

Jeżeli zauważyłeś/aś jakikolwiek błąd aplikacji lub nieaktualną informację, a może nie ma danych twojej firmy ? Bardzo proszę wyślij informację pod adres: belinfo.pl@gmail.com
Będę starał się wyeliminować problemy oraz nieaktualne dane przed kolejnymi aktualizacjami.

Serdecznie dziękuje za pomoc i za korzystanie z aplikacji !

Show More
Advertisement
More From Developer
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App