Bayraklar Sınav icon

Bayraklar Sınav APK

The description of Bayraklar Sınav

Bu uygulama ile dünyanın bütün bayrakları öğrenin. Arjantin milli bayrağını hatırlıyor musunuz? Hiç Dominika veya Gabon bayrakları gördünüz mü? Bu oyunda tüm bulacaksınız. Bu muhtemelen en iyi logo yarışması olduğunu. Oyuncuların sadece% 2 oyunu bitirmek başardı! Eğer coğrafya ve önemsiz şeyler isterseniz, bu uygulama tam size göre.

Bu uygulama, ulusal bayrakların hafızanı tazeler ve Sri Lanka veya Bahamalar gibi egzotik ülkelerden güzel bayrakları öğreneceksiniz.
Neden bayrakları hakkında birçok diğer uygulamalar için bu uygulamayı tercih edersiniz?
o dünyanın 170 bağımsız ülkelerin tüm bayrakları var çünkü! Bu son derece kullanıcı dostudur. Her zaman doğru ya da yanlış olup olmadığınızı bir ipucu elde edecek. Eğer cevabını bilmiyorum hangi soruyla takılıp asla.

ÖZELLİKLER
★ 170'den fazla ülke bayrakları!
yararlı ipuçları ★! Yeni ipuçları doğru tahminler için verilir.
★ zorluk değişen bulmaca!
sık uygulama güncellemeleri ★!
★ Mükemmel bir kullanıcı arayüzü
dünyanın bütün ülkelerin bayrakları - ★ Bu coğrafi testi Avrupa bayrakları, Asya bayrakları, Amerika bayrakları, Afrika bayrakları içerir.

Coğrafya love you bir disiplindir? Devlet bayrakları veya ulusal bayrakları: Eğer aşağıdaki konudaki bilginizi test hazırlanıyor? Ya da belki Almanya'nın ABD bayrağı veya bayrak nedir hatırlamıyorum asla?
Eğer öyleyse, bu bayrak yarışması, bayraklar trivia bir tür, emin size yardımcı olacaktır!

Show More
Comment Loading...
Be the first to comment.
Popular Games In Last 24 Hours
Download
APKPure App