BarterKlub icon

BarterKlub APK

1 votes, 5.0/5

The description of BarterKlub

O NAS
UCZESTNICY
PRODUKTY I USŁUGI
SPOTKANIA
BAZA WIEDZY
KONTAKT

O Nas
Home O Nas
Tworzymy środowisko dynamicznej wymiany barterowej.
Łączymy Przedsiębiorców i pomnażamy ich zyski
To, co dla nas najważniejsze to sukces Twojej firmy, który co oczywiste, a o czym często zapominają inne stowarzyszenia przedsiębiorców mierzy się zyskiem, tu i teraz. Wszystkie podejmowane przez nas działania mają na celu zwiększenie dochodów Twojej firmy. Dołączając do Barter Klubu zyskujesz nowych klientów, których bez naszego pośrednictwa byś nie pozyskał. Oszczędzasz gotówkę, gdyż za potrzebne towary i usługi płacisz tym co masz. Pozbywasz się towarów zalegających w Twoim magazynie, sprzedajesz wolne roboczogodziny, wykorzystujesz nadmierne moce przerobowe, a kapitał gromadzony na Twoim koncie barterowym rośnie.
Z dużą determinacją pozyskujemy nowych partnerów, w rezultacie powiększamy grono Twoich odbiorców, jednocześnie wzbogacamy dostępną ofertę o interesujące Cię towary i usługi. Cyklicznie organizujemy spotkania przedsiębiorców. Uczestnicząc w nich masz szansę nawiązania wartościowych relacji biznesowych, które z dużym prawdopodobieństwem wpłyną pozytywnie na przyszłość Twojej firmy.
Uczestnicy naszego klubu przedsiębiorców, są naszymi klientami, bez Was to przedsięwzięcie nie byłoby możliwe, dlatego bardzo chętnie wdrażamy zgłaszane przez Was propozycje. Mając na uwadze wygodę naszych partnerów dołożyliśmy wszelkich starań by system transakcyjny był jak najłatwiejszy w obsłudze.

Show More
BarterKlub APK Version History
Request BarterKlub UpdateRequest Update
BarterKlub 1 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1 (1) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2016-08-10

Signature: e1ea1bd9413c615afaed468b6aa818c231f55520 BarterKlub 1(1) apk safe verified

APK File SHA1: 211e5e4c989be272011ffcfacb0b3129c91a02e0

Download APK(3.7 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App