Barcoleta Shqip icon

Barcoleta Shqip

1.1 for Android

The description of Barcoleta Shqip

******* BARCOLETA SHQIP *******

Ju mungon disponimi, apo jeni në shoqëri dhe keni nevoj për ndërim të disponimit por nuk ju kujtohen gjëra interesante, atëher ky aplikacion vlen për ju, këtu mund të gjeni më shume se 600 barcoleta...
Dhe shpresojmë që me ndihmën tuaj do të arrijmë të shtojmë numrin e barcoletave në të ardhmen...
Ju Faleminderit !
**************************************


**************************************
Ju lutem para se të votoni me më pak se 5 yje na kontaktoni në email ose shkruani review se çka nuk ju pëlqen tek aplikacioni, gjithçka ka mundësi të ndryshohet apo të rregullohet por normal falë ndihmës tuaj...

Testuar në :

* Xperia St21i (Tipo)
* Samsung Galaxy S2
* Samsung Galaxy S3
* ZTE Kiss Plus
* HTC Desire C
* Asus MemoPad HD 7 (Tablet)
* Acer Iconia B1 (Tablet )

*******
Show More

Barcoleta Shqip 1.1 Update

2017-12-06
* Përmisim i disa gabimeve
* Shtim i barcoletave ( mbi 600 barcoleta )
* Dizajn i ri
* Mënyrë më të lehtë të përdorimit
* Shtim i opsionit Favoritet
* Shtim i opsionit shpërndaj barcoletën
Advertisement
Previous versions
 • V1.1 2.9 MB APK

  Barcoleta Shqip

  2017-12-06

  Barcoleta Shqip 1.1 (3)

  Update on: 2017-12-06

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: a32b226a0b7d95fd47cc12561621cb6ce60db5d2 Barcoleta Shqip 1.1(3) safe verified

  File SHA1: 68f8ca3eee253ad1c8690099ff6bf117b8f68a97

  File Size: 2.9 MB

  What's new:

  Download

 • V1.0 2.9 MB APK

  Barcoleta Shqip

  2017-11-28

  Barcoleta Shqip 1.0 (2)

  Update on: 2017-11-28

  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

  Signature: a32b226a0b7d95fd47cc12561621cb6ce60db5d2 Barcoleta Shqip 1.0(2) safe verified

  File SHA1: eaeac56aef686aca7c636dbb60eb6cff768e8071

  File Size: 2.9 MB

  What's new:

  Download

 • V1.0 2.5 MB APK

  Barcoleta Shqip

  2015-08-04

  Barcoleta Shqip 1.0 (1)

  Update on: 2015-08-04

  Requires Android: Android 2.2+ (Froyo, API 8)

  Signature: a32b226a0b7d95fd47cc12561621cb6ce60db5d2 Barcoleta Shqip 1.0(1) safe verified

  File SHA1: b24c2d02dea588ef3df6c9e862894d13bcb0791d

  File Size: 2.5 MB

  Download

Similar to Barcoleta Shqip
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Barcoleta Shqip Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App