We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Balina AR icon

Balina AR

1 for Android

The description of Balina AR

Balina AR nedir?
Eskiden dergilerde, gazetelerden fırlayıp, konuşan görseller sadece bilim kurgu filmlerinde olurdu ama artık ağzımızı açık bırakan bu görseller hayal değil!
Balina AR isimli arttırılmış gerçeklik uygulaması ile dünyaya farklı bir gözle bakmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulama ‘sanal’ ile ‘gerçek’ dünya arasında bir köprü kurarak ‘yeni’ bir ‘gerçeklik’ tecrübe etmenizi sağlıyor. Balina AR arttırılmış gerçeklik içeriğini iletişimlerinde kullanmak isteyen herkes için uygun, erişimi kolay bir platform.
Tüm yapmanız gereken Balina AR uygulamasını Google Play ‘den ücretsiz yüklemek. Balina AR ‘ın açık olduğu bir tablet veya akıllı telefonu önceden seçilmiş bir görsele tutun ve sihri başlatın: Bir bakmışsınız yeni çıkan bir şarkının klibi, yeni bir araba reklamı önünüzde açılmış, ya da patronunuz önünüzdeki sayfadan konuşmaya başlamış…
Videolar üzerine farklı düğmeler eklenip kullanıcıların daha çok şey tecrübe etmesi, bir şey satın alması veya bir internet sayfasına yönlendirilmesi de Balina AR ile mümkün. Uygulamayı bir kez yükleyip, defalarca kullanabilirsiniz.

Balina AR hangi içerikleri oynatır?
Mevcut görsel veya belgelerinizi, kendi yaratacağınız bir videoyu ya da size özel yaratacağımız dijital içeriği Balina AR ile canlandırabilirsiniz. Canlandırmak istediğiniz görseli seçip bize yazmanız yeterli.

Balina AR benim için ne yapabilir?
Balina AR uygulamasını ister eğlence için ister işinize yardım etmesi için kullanabilirsiniz.
Özel günlerdeki kutlama mesajlarınızı çektiğiniz bir video ile canlı ve eşsiz kılabilirsiniz Yaratılmış ve kenarda duran kurumsal videonuz, Balina AR ile eğlenceli pazarlama kampanyalarına dönüşebilir, markalarınıza yeni bir güç katabilir veya yeni kitlelere ulaştırabilir. Yeni yaratılan bir eğitim içeriği, Balina AR ile öğrencilerin ilgisini daha çok çekebilir.

Balina AR’ ı nasıl deneyebilirim?
Balina AR uygulamasını Google Play ‘den ücretsiz yükleyebilirsiniz. Uygulama içindeki tanıtım videosunu izleyin ve nasıl çalıştığını deneyimleyin. Balina AR, uygulamada önceden tanımlanmış görselleri tanır, video veya dijital aktivitelerin olduğu interaktif içeriği başlatır.

Nasıl daha fazla bilgi alabilirim?
info@mapgv.com adresine e-posta yollayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

- Kullanıcı Arayüzü, Balina AR kurumsal kimliği ile tamamen yeni ve kendine özgü bir görünüme kavuşturuldu.

- Dört ayrı dil seçeneği eklendi. (Türkçe, İngilizce, Almanca ve İspanyolca)

- Arttırılmış gerçeklik görüntüleme olanakları geliştirildi. Video görüntülemenin yanısıra 3D Model, 2D Görsel, Ses, Text görüntüleme ve işitme opsiyonları eklendi.

- Eski tetikleyiciler artık çalışmayacaktır.
Show More

Balina AR Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
More From Map GV
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App