Balık Burcu icon

Balık Burcu APK

7 votes, 4.9/5
  • Author:

    imovasyon

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-04-05

The description of Balık Burcu

Balık burcu günlük burç yorumları ile güne daha güzel başlayın. Astroloji uzmanlarının yorumları ile tesadüflere hazırlıklı olun.

Balık Burcu günlük, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumlarını telefonunuzdan, tabletinizden, bütün mobil cihazlarınızdan istediğiniz yerde takip edebilir, balık burcu özellikleri ve balık burcu aşk uyumları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Balık burcunun diğer burçlarla uyumu eğer balık burcu iseniz kritik önem taşır; balık burcu koç burcu arkadaşlığı nasıl olur, balık burcu balık burcu uyumu, balık burcu balık burcu aşk uyumu, balık burcu balık burcu ilişkisisi uzun soluklu olur mu, balık burcu erkeği balık burcu kadını cinsellik nasıl olur, balık burcu kadını balık burcu erkeği evliliği yürür mü, balık burcu balık burcu arkadaşlığı bozulur mu, balık burcu balık burcu cinsellik, balık burcunun balık burcu ile uyumu, balık burcu ile balık burcu ortak olabilir mi, balık burcu balık burcu iyi anlaşır mı, balık burcu balık burcu nasıl bir aşk uyumu olur, hepsi ve daha fazlası eğlenceli bir dille bu sayfalarda sizler için anlatılıyor.

Burcumuz nasıl mı belirlenir? Astronomlar burcumuzu tam doğum anımızda Güneşin Zodyak'a göre hangi pozisyonda durduğuna bakarak hesaplarlar. Astroloji uzmanları ise şunu bize hatırlatır, gezegenlerin birbirine göre konumları bizlerin yaşamlarını etkiler. Bu demek oluyor ki yıldızların ve gezegenlerin etkisi ile belirlenen burçları daha iyi anlayarak hayatımızı daha pozitif yaşayabilir, ilişkilerimize daha doğru bir yön çizebiliriz.

Burcunuzun cinsellik konusunda nasıl olduğu sizin kendinizi daha iyi keşfetmenizi sağlar. Balık burcu nasıl eğlenir sorusunun cevabı belki de daha önceden keşfedemediğiniz bir kapıyı size açabilir. Bir balık burcunu nasıl etkilersiniz, balık burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir bunu bilmek belki de size bir ilişkinin kapısını açar, kim bilir? Balık burcu erkeğinin diğer burçlarla ilişkilerini okumak belki de sizin bir ilişkiyi başlamadan bitirmenize neden olur ve o sırada bir balık burcunun ayrılık acısı ile nasıl baş ettiğini öğrenirsiniz. Burcunuzun aşk ve evlilik konusundaki yaklaşımları sizin için bir ders niteliğinde olabilir çünkü hayatın o kadar farkında olamayabiliyoruz bazen. Balık burcu ne şekilde diyet yapmalıdır, beslenme şekli nasıl olmalıdır, stresle nasıl kolay baş edebilir, sağlık açısından en çok nelerden etkilenir, hastalıkları nelerdir bunların cevapları hayatınızı daha sağlıklı hale getirir.

Balık burcunun olumlu ve olumsuz yanlarını bilmek bakış açınızı değiştirebilir, burcunuzun çiçeğini bilmek o çiçekle aranıza bir bağ bile kurabilir. Peki balık burcu ile ortaklık yapılır mı, yapılırsa nelere dikkat edilmelidir, iş hayatında nasıl insanlardır, hangi mesleklerde başarıyı yakalama oranları yüksektir? Bir balık burcu kadını veya erkeğinin doğum günü varsa ona ne hediye alınır, bir tatile götürmek isteseniz balık burcu nasıl tatillerden hoşlanır? Her şey güzel de balık burcunun karanlık yönleri nelerdir, çekilmez özellikleri ve gıcık yönleri tam olarak nerdedir? Balık burcu bir kayınvalide olsa ne ister, beklentileri nelerdir? Balık burcu annesi nasıl bir anne olur, ya balık burcu çocuğu nasıl bir gelişim gösterir? Balık burcunda babalar sert midir, sevecen mi, sabırlı mı, değil mi?

Balık burcuna ait bu uygulamada pek çok gazetenin ve günlük içerik oluşturan web portallarının günlük burç yorumlarını da bulabilirsiniz. (Sabah Gazetesi, Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Vatan Gazetesi, Star Gazetesi, Takvim Gazetesi, Güneş Gazetesi, Bugün Gazetesi, www.mynet.com)

Tek bir kaynağa bağlı kalmayın deriz, günlük falınızı çok yönlü okuyun ve daha objektif bir bakış açısı edinin. Bu sayfalarda günlük aşk falı, iş falı, para falı, dikkat falı burç yorumlarını okuyarak gününüzüz nasıl geçeceğine dair ipuçlarını yakalayın. Deneyimli ve değerli astroloji uzmanları Rezzan Kiraz, Susan Miller ve Nuray Sayarı’nın da günlük burçlara dair bilgi birikimlerinden tek bir kaynaktan faydalanın.

Show More
Balık Burcu APK Version History
Request Balık Burcu UpdateRequest Update
Balık Burcu 1.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-08-13

Signature: 394b9a91373ff3ee1c3d48edd8d94edc1f394f15 Balık Burcu 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 9ab6284366fa18aff3aa2328d9bdd71c426ab61f

Download APK(1.1 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App