Başak Burcu icon

Başak Burcu APK

8 votes, 4.2/5
  • Author:

    imovasyon

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-04-06

The description of Başak Burcu

Başak burcu günlük burç yorumları ile güne daha güzel başlayın. Astroloji uzmanlarının yorumları ile tesadüflere hazırlıklı olun.

Başak Burcu günlük, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumlarını telefonunuzdan, tabletinizden, bütün mobil cihazlarınızdan istediğiniz yerde takip edebilir, başak burcu özellikleri ve başak burcu aşk uyumları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Başak burcunun diğer burçlarla uyumu eğer başak burcu iseniz kritik önem taşır; başak burcu koç burcu arkadaşlığı nasıl olur, başak burcu başak burcu uyumu, başak burcu başak burcu aşk uyumu, başak burcu başak burcu ilişkisisi uzun soluklu olur mu, başak burcu erkeği başak burcu kadını cinsellik nasıl olur, başak burcu kadını başak burcu erkeği evliliği yürür mü, başak burcu terazi burcu arkadaşlığı bozulur mu, başak burcu akrep burcu cinsellik, başak burcunun yay burcu ile uyumu, başak burcu ile oğlak burcu ortak olabilir mi, başak burcu kova burcu iyi anlaşır mı, başak burcu balık burcu nasıl bir aşk uyumu olur, hepsi ve daha fazlası eğlenceli bir dille bu sayfalarda sizler için anlatılıyor.

Burcumuz nasıl mı belirlenir? Astronomlar burcumuzu tam doğum anımızda Güneşin Zodyak'a göre hangi pozisyonda durduğuna bakarak hesaplarlar. Astroloji uzmanları ise şunu bize hatırlatır, gezegenlerin birbirine göre konumları bizlerin yaşamlarını etkiler. Bu demek oluyor ki yıldızların ve gezegenlerin etkisi ile belirlenen burçları daha iyi anlayarak hayatımızı daha pozitif yaşayabilir, ilişkilerimize daha doğru bir yön çizebiliriz.

Burcunuzun cinsellik konusunda nasıl olduğu sizin kendinizi daha iyi keşfetmenizi sağlar. Başak burcu nasıl eğlenir sorusunun cevabı belki de daha önceden keşfedemediğiniz bir kapıyı size açabilir. Bir başak burcunu nasıl etkilersiniz, başak burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir bunu bilmek belki de size bir ilişkinin kapısını açar, kim bilir? Başak burcu erkeğinin diğer burçlarla ilişkilerini okumak belki de sizin bir ilişkiyi başlamadan bitirmenize neden olur ve o sırada bir başak burcunun ayrılık acısı ile nasıl baş ettiğini öğrenirsiniz. Burcunuzun aşk ve evlilik konusundaki yaklaşımları sizin için bir ders niteliğinde olabilir çünkü hayatın o kadar farkında olamayabiliyoruz bazen. Başak burcu ne şekilde diyet yapmalıdır, beslenme şekli nasıl olmalıdır, stresle nasıl kolay baş edebilir, sağlık açısından en çok nelerden etkilenir, hastalıkları nelerdir bunların cevapları hayatınızı daha sağlıklı hale getirir.

Başak burcunun olumlu ve olumsuz yanlarını bilmek bakış açınızı değiştirebilir, burcunuzun çiçeğini bilmek o çiçekle aranıza bir bağ bile kurabilir. Peki başak burcu ile ortaklık yapılır mı, yapılırsa nelere dikkat edilmelidir, iş hayatında nasıl insanlardır, hangi mesleklerde başarıyı yakalama oranları yüksektir? Bir başak burcu kadını veya erkeğinin doğum günü varsa ona ne hediye alınır, bir tatile götürmek isteseniz başak burcu nasıl tatillerden hoşlanır? Her şey güzel de başak burcunun karanlık yönleri nelerdir, çekilmez özellikleri ve gıcık yönleri tam olarak nerdedir? Başak burcu bir kayınvalide olsa ne ister, beklentileri nelerdir? Başak burcu annesi nasıl bir anne olur, ya başak burcu çocuğu nasıl bir gelişim gösterir? Başak burcunda babalar sert midir, sevecen mi, sabırlı mı, değil mi?

Başak burcuna ait bu uygulamada pek çok gazetenin ve günlük içerik oluşturan web portallarının günlük burç yorumlarını da bulabilirsiniz. (Sabah Gazetesi, Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Vatan Gazetesi, Star Gazetesi, Takvim Gazetesi, Güneş Gazetesi, Bugün Gazetesi, www.mynet.com (astroloji.mynet.com))

Tek bir kaynağa bağlı kalmayın deriz, günlük falınızı çok yönlü okuyun ve daha objektif bir bakış açısı edinin. Bu sayfalarda günlük aşk falı, iş falı, para falı, dikkat falı burç yorumlarını okuyarak gününüzüz nasıl geçeceğine dair ipuçlarını yakalayın. Deneyimli ve değerli astroloji uzmanları Rezzan Kiraz, Susan Miller ve Nuray Sayarı’nın da günlük burçlara dair bilgi birikimlerinden tek bir kaynaktan faydalanın.

Show More
Başak Burcu APK Version History
Request Başak Burcu UpdateRequest Update
Başak Burcu 1.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-08-14

Signature: 10f89ee83951a5ce9805077d1853e10894cd775f Başak Burcu 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: 39eeefa944394a0e36dee693039fff0387f10198

Download APK(1.1 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App