We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
AYT ( YKS 2.Oturum ) Konu Takibi ve Sayaç icon

AYT ( YKS 2.Oturum ) Konu Takibi ve Sayaç

1.6.1 for Android

The description of AYT ( YKS 2.Oturum ) Konu Takibi ve Sayaç

AYT ( YKS 2.Oturum ) Konu Takibi

Öncelikle hoş ve basit bir arayüze sahip olan uygulamamız sizi yormadan, temel işlevler sunmaya çalışmaktadır. Uygulama boyutu sadece 2 mb olup, internet olmadan çevrimdışı olarak kullanılabilmektedir. Hem kota hem de hafıza dostudur.

Konu Takibi,
Uygulama sayesinde AYT'de çıkacak tüm konuları bölümünüze göre başlıklar halinde görebilir ve sınava çalışmanız gereken konulara çalışıp, çıkmayacak konularla zaman kaybetmezsiniz. Uygulamamız olası sistem değişikliklerine karşı teyakkuzda olup, sürekli güncel tutulmaktadır. Çalıştığınız konuları, soldaki kutucuklara tıklayarak kaydedebilirsiniz.

Soru Takibi,
Soru takibi sayesinde kaç soru çözdüğünüzü kaydedebilir, çözdüğünüz soru sayılarını konu ve ders bazında görebilirsiniz.

AYT Sayacı,
Ana ekranda bulunan "Kalan Süre" görseline tıklayarak, sınav tarihini ve sınava ne kadar süre kaldığını gün, saat, dakika ve saniye cinsinden görebilirsiniz.

Görüş Bildir,
Uygulamamız yeni bir uygulama olup sizin de önerileriniz ışığında gelişime açıktır. Ana ekranda bulunan "Görüş Bildir" görseline tıklayarak bize Play Store'da puan verebilir, e-posta yollayabilirsiniz. Lütfen görüş ve önerilerinizi bildirerek uygulamamızı geliştirmemize yardımcı olun.
Show More

AYT ( YKS 2.Oturum ) Konu Takibi ve Sayaç 1.6.1 Update

2018-11-11
AYT tarihi güncellendi.

AYT ( YKS 2.Oturum ) Konu Takibi ve Sayaç Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App