Autokomunita icon

Autokomunita

1.01.0 for Android

The description of Autokomunita

Auto-komunita (Autofórum) je tady pro všechny, kteří auty doslova žijí. Diskutujte o autech, hledejte nebo sami sdílejte články, vytvořte si svůj okruh autíčkářů a uspořádejte sraz skupiny či celé komunity.

Cílem Auto-komunity je spojit všechny pro všeobecné rady napříč automobilovými značkami a vytvořit komunitu, kde každý najde nové fandy do aut a třeba i zalíbení do jiných automobilových značek. Také jí můžete využít jako informační médium o autech, kde můžete vyhledávat články, videa, fotky a informace podle klíčových slov, které byly dříve v komunitě uveřejněny.

Auto-komunita je pomocníkem a samo žijící aplikací, kde hlavní obsah tvoří automobily a všichni její autíčkáři.

Informace a podmínky

Aplikace je webovým prohlížečem odkazujícím na webový portál www.autokomunita.cz . Používáním aplikace souhlasíte s ukládáním cookies webu a spolu s registrací souhlasíte se Všeobecnými podmínkami portálu. Registrace probíhá na stránce www.autokomunita.cz ,kde jsou i k nalezení Všeobecné podmínky portálu a dokument o ochraně osobních údajů. Prosíme, přečtěte si naše podmínky a zásady ochrany osobních údajů ještě před registrací.

Použití doplňku REGISTROVAT/PŘIHLÁSIT SE POMOCÍ FACEBOOKU

Pokud využijete k registraci/přihlášení Facebook, je vždy zapotřebí po použití doplňku aplikaci minimalizovat nebo zavřít na pozadí. Vhodný moment k provedení je, když už vidíte pouze bílou obrazovku a nic se neděje. Poté, co znovu aplikaci otevřete, budete přesměrování zpátky už jako přihlášeni nebo pokračujete v registraci.
Show More
Advertisement
Similar to Autokomunita
More From Dalibor Kriegler
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Autokomunita Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App