Autenti icon

Autenti APK

3 votes, 4.0/5
  • Author:

    Autenti

  • Latest Version:

    1.0.5

  • Publish Date:

    2015-01-29

The description of Autenti

Autenti - to platforma do autoryzacji dokumentów i zawierania umów w internecie, dzięki której w wygodny i bezpieczny sposób zaakceptujesz dowolnej treści dokument oraz uzyskasz podpis elektroniczny od wielu osób.

Dzięki Autenti uprościsz tradycyjny obieg i sposób podpisu dokumentów (drukowanie, skanowanie, faksowanie, kurier) i skrócisz go z wielu dni do kilku sekund. To da Ci wymierne oszczędności i ułatwi prowadzenie biznesu.

Konto, które założysz w Autenti może służyć Ci do celów prywatnych jak i zawodowych. Biorąc udział w kilku projektach równocześnie możesz przełączać się pomiędzy tożsamościami i tym samym autoryzować dokumenty od wielu różnych partnerów.

Korzyści z korzystania z platformy Autenti:

SZYBKOŚĆ - Autoryzujesz dokumenty i podpisujesz umowy z prędkością internetowego łącza.
Wiemy, że cenisz sobie każdą minutę Twojej pracy. Dlatego Autenti daje Ci rozwiązania, za pomocą których bardzo szybko załatwiasz niezbędne formalności. W dowolnym miejscu i czasie autoryzujesz lub podpisujesz dokumenty na naszej platformie. Nieważne gdzie jesteś, w pracy, w domu czy w podróży. Masz stały dostęp do swoich dokumentów.

WYGODA - Tylko jedno konto, a tak wiele zastosowań.
Notatki, protokoły, oświadczenia, umowy i dziesiątki innych rodzajów dokumentów mogą być wykorzystywane na platformie Autenti w wyjątkowo wygodny i w pełni zautomatyzowany sposób - na komputerze lub urządzeniach mobilnych. Konta w Autenti mogą służyć do celów prywatnych jak i zawodowych. Biorąc udział w kilku przedsięwzięciach możesz przełączać się pomiędzy tożsamościami i tym samym autoryzować dokumenty od wielu różnych partnerów. Korzystasz z uproszczonego logowania już przy rejestracji konta (Google+, Microsoft, Facebook). Archiwa przechowujesz na dysku Autenti, przekazujesz je do dysków zewnętrznych w chmurze lub na własnym komputerze.

PEWNOŚĆ - Unikalne połączenie najnowszych rozwiązań identyfikacji elektronicznej oraz usług zaufania.
Sam określasz osoby, które mają autoryzować, parafować lub podpisać dokumenty. Dzięki użytym narzędziom Autenti daje Ci gwarancję, iż składany na platformie podpis pochodzi rzeczywiście od wskazanego przez Ciebie adresata. Zamiast wielu plików, otrzymujesz od nas dokument zapewniający integralność treści wraz z zaufanym certyfikatem oraz szczegółowym e-wyciągiem czynności faktycznych i prawnych. Co ważne, zawierane przez Ciebie w ten sposób umowy są prawnie wiążące na terenie całej Unii Europejskiej (z zastrzeżeniem takich umów, dla których prawo przewiduje szczególną postać formy pisemnej np. notarialną).

BEZPIECZEŃSTWO - Bezpieczeństwo i ochrona Twoich danych są dla nas najwyższym priorytetem.
Nikt bez Twojej wiedzy, nawet my, nie ma dostępu do Twoich dokumentów, które są szyfrowane za pomocą 256-bitowego klucza i bezpiecznie archiwizowane na wybranym przez Ciebie nośniku. Platforma wykorzystuje certyfikat SSL, który szyfruje dane przesyłane drogą elektroniczną pomiędzy serwerem a użytkownikiem i uniemożliwia przechwycenie poufnych informacji. W przypadku urządzeń mobilnych dajemy Ci opcję wykorzystania dodatkowego kodu PIN.

OSZCZĘDNOŚĆ - Zapomnij o drukowaniu i skanowaniu dokumentów, kolejkach na poczcie oraz wizytach kuriera.
Już w pierwszych dniach korzystania z platformy Autenti zaobserwujesz wyraźne oszczędności w swojej firmie. Przestaniesz kupować w dużej liczbie znaczki pocztowe, zamawiać dodatkowe ryzy papieru, rzadziej korzystać będziesz z usług pocztowych i kurierskich.

AUTOMATYZACJA - Autenti zapewnia Ci zautomatyzowany obieg dokumentów pomiędzy firmami, z którymi współpracujesz, a także wewnątrz organizacji, którą sam reprezentujesz.
Twórz i zapisuj na platformie treści umów, dokumenty finansowe, kadrowe, uchwały, a nawet notatki ze spotkań. Jeśli potrzebujesz, skorzystaj z gotowych szablonów. Wysyłaj dokumenty do wielu stron jednocześnie. Z Twoich aktywności na platformie Autenti z pewnością zadowoleni będą pracownicy działów: prawnych, administracji, księgowości, finansów, sprzedaży i kadr.

Autenti for Android official Trailer

Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App