Aslan Burcu icon

Aslan Burcu APK

1 votes, 4.0/5
  • Author:

    imovasyon

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2016-04-05

The description of Aslan Burcu

Aslan burcu günlük burç yorumları ile güne daha güzel başlayın. Astroloji uzmanlarının yorumları ile tesadüflere hazırlıklı olun.

Aslan Burcu günlük, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumlarını telefonunuzdan, tabletinizden, bütün mobil cihazlarınızdan istediğiniz yerde takip edebilir, aslan burcu özellikleri ve aslan burcu aşk uyumları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu eğer aslan burcu iseniz kritik önem taşır; aslan burcu koç burcu arkadaşlığı nasıl olur, aslan burcu boğa burcu uyumu, aslan burcu ikizler burcu aşk uyumu, aslan burcu yengeç burcu ilişkisisi uzun soluklu olur mu, aslan burcu erkeği aslan burcu kadını cinsellik nasıl olur, aslan burcu kadını başak burcu erkeği evliliği yürür mü, aslan burcu terazi burcu arkadaşlığı bozulur mu, aslan burcu akrep burcu cinsellik, aslan burcunun yay burcu ile uyumu, aslan burcu ile oğlak burcu ortak olabilir mi, aslan burcu kova burcu iyi anlaşır mı, aslan burcu balık burcu nasıl bir aşk uyumu olur, hepsi ve daha fazlası eğlenceli bir dille bu sayfalarda sizler için anlatılıyor.

Burcumuz nasıl mı belirlenir? Astronomlar burcumuzu tam doğum anımızda Güneşin Zodyak'a göre hangi pozisyonda durduğuna bakarak hesaplarlar. Astroloji uzmanları ise şunu bize hatırlatır, gezegenlerin birbirine göre konumları bizlerin yaşamlarını etkiler. Bu demek oluyor ki yıldızların ve gezegenlerin etkisi ile belirlenen burçları daha iyi anlayarak hayatımızı daha pozitif yaşayabilir, ilişkilerimize daha doğru bir yön çizebiliriz.

Burcunuzun cinsellik konusunda nasıl olduğu sizin kendinizi daha iyi keşfetmenizi sağlar. Aslan burcu nasıl eğlenir sorusunun cevabı belki de daha önceden keşfedemediğiniz bir kapıyı size açabilir. Bir aslan burcunu nasıl etkilersiniz, aslan burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir bunu bilmek belki de size bir ilişkinin kapısını açar, kim bilir? Aslan burcu erkeğinin diğer burçlarla ilişkilerini okumak belki de sizin bir ilişkiyi başlamadan bitirmenize neden olur ve o sırada bir aslan burcunun ayrılık acısı ile nasıl baş ettiğini öğrenirsiniz. Burcunuzun aşk ve evlilik konusundaki yaklaşımları sizin için bir ders niteliğinde olabilir çünkü hayatın o kadar farkında olamayabiliyoruz bazen. Aslan burcu ne şekilde diyet yapmalıdır, beslenme şekli nasıl olmalıdır, stresle nasıl kolay baş edebilir, sağlık açısından en çok nelerden etkilenir, hastalıkları nelerdir bunların cevapları hayatınızı daha sağlıklı hale getirir.

Aslan burcunun olumlu ve olumsuz yanlarını bilmek bakış açınızı değiştirebilir, burcunuzun çiçeğini bilmek o çiçekle aranıza bir bağ bile kurabilir. Peki aslan burcu ile ortaklık yapılır mı, yapılırsa nelere dikkat edilmelidir, iş hayatında nasıl insanlardır, hangi mesleklerde başarıyı yakalama oranları yüksektir? Bir aslan burcu kadını veya erkeğinin doğum günü varsa ona ne hediye alınır, bir tatile götürmek isteseniz aslan burcu nasıl tatillerden hoşlanır? Her şey güzel de aslan burcunun karanlık yönleri nelerdir, çekilmez özellikleri ve gıcık yönleri tam olarak nerdedir? Aslan burcu bir kayınvalide olsa ne ister, beklentileri nelerdir? Aslan burcu annesi nasıl bir anne olur, ya aslan burcu çocuğu nasıl bir gelişim gösterir? Aslan burcunda babalar sert midir, sevecen mi, sabırlı mı, değil mi?

Aslan burcuna ait bu uygulamada pek çok gazetenin ve günlük içerik oluşturan web portallarının günlük burç yorumlarını da bulabilirsiniz. (Sabah Gazetesi, Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Vatan Gazetesi, Star Gazetesi, Takvim Gazetesi, Güneş Gazetesi, Bugün Gazetesi, www.turk.net, www.mynet.com

Tek bir kaynağa bağlı kalmayın deriz, günlük falınızı çok yönlü okuyun ve daha objektif bir bakış açısı edinin. Bu sayfalarda günlük aşk falı, iş falı, para falı, dikkat falı burç yorumlarını okuyarak gününüzüz nasıl geçeceğine dair ipuçlarını yakalayın. Deneyimli ve değerli astroloji uzmanları Rezzan Kiraz, Susan Miller ve Nuray Sayarı’nın da günlük burçlara dair bilgi birikimlerinden tek bir kaynaktan faydalanın.

Show More
Aslan Burcu APK Version History
Request Aslan Burcu UpdateRequest Update
Aslan Burcu 1.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-09-04

Signature: f558509b0286f9d635a537daa4367a5b3ba712ce Aslan Burcu 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: ff594a54f53f74c1ab54e2caa80b29f8da5f368d

Download APK(1.1 MB)

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App