We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
ARTHUR icon

ARTHUR

1.40 for Android

The description of ARTHUR

Vítejte ve světě ARTHURA - nového osobního asistenta na cesty. ARTHUR vám zobrazí zajímavosti z vašeho okolí a to ať se nacházíte na jakémkoliv místě v ČR. Kromě toho vás také pozve na události a akce, které se u vás aktuálně konají. Stojíte např. před historickou budovou nebo památkou a nevíte co to je? To vůbec nevadí, pozvedněte mobilní telefon a namiřte na ni, budete překvapeni co vše vám ARTHUR sdělí.

ARTHUR vám nabídne Seznam všeho, co se ve vašem okolí nachází nebo děje. Své zájmy si můžete upřesnit (Filtr) a ARTHUR bude zobrazovat pouze to, co vás zajímá. Zajímavosti a události vám ARTHUR seřadí podle vzdálenosti od vaší aktuální pozice.

Klikněte na velkou šipku v Seznamu, pozvedněte mobilní telefon a rozhlédněte se. Rozšířená realita vám nabídne nové možnosti, jak poznávat své okolí. Tato technologie se dá používat mnoha způsoby, záleží na vás.

Funkce Co to je? (Otazník) je velmi používaným vylepšením rozšířené reality. Zaujal vás nějaký objekt ve vašem okolí? Vyberte si tuto funkci, zacilte na objekt mobilní telefon a ARTHUR vám v rozšířené realitě zobrazí odpověď.

Další funkce v rozšířené realitě Nejdůležitější v okolí (Vykřičník) vám pomůže v rychlé orientaci ve vašem okolí. Pozvedněte svůj telefon, vyberte funkci „Nejdůležitější v okolí“ a pozvolna se rozhlédněte. ARTHUR vám v rozšířené realitě zobrazí přehled zajímavostí a dění v okolí. Stačí kliknout na záznam a dostanete informaci o bodu zájmu, který vás zaujal.

U objektů, které se od vás nacházejí do 500 metrů je jednodušší a výhodnější používat prostorovou navigaci v rozšířené realitě. Je jednodušší než navigace v mapě. Funguje jednoduše. Pozvednete telefon, najdete svůj bod zájmu a vydáte se směrem, který určí ARTHUR.

ARTHUR vám poskytuje možnost vyhledávání (Hledat) podle klíčových slov. Zadejte například slovo „Muzeum“. Fultextové vyhledávání vám zobrazí seznam relevantních odpovědí a jednotlivé zajímavosti nebo události seřadí podle vzdálenosti od vaší pozice.

Mapa (Mapy) vám vyobrazí body zájmů ve vašem okolí v klasické 2D mapě.
Show More

ARTHUR Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App