ARTGE Artırılmış Gerçeklik icon

ARTGE Artırılmış Gerçeklik APK

The description of ARTGE Artırılmış Gerçeklik

ARTGE Artırılmış Gerçeklik Uygulaması ile gördüğünüzün ötesini keşfedin. Gerçek dünyadaki nesneleri, basılı mayeryalleri gelişmiş resim tanıma (image recognition) ile tanımlayarak, bu nesne veya görüntü
ile ilgili bilgilere, videolara, 3D modellere, animasyonlara, size özel sunulan tekliflere ve daha fazlasına ulaşın.
ARTGE'nin kullanımı çok kolay, uygulamayı başlatın ve açılan kamera ekranını basılı materyallerdeki artge logolu sayfaya yada nesneye tutun. Sayfanın yada nesnenin tanınması ile beraber size özel sunulan içerikler ekranınıza gelecektir.
Örnek uygulama için, dünya üzerindeki yaygın kullanımdaki tüm kağıt paraları ARTGE ile tanımlayabilir ve güncel kur bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu özellik size özellikle latin alfabesi dışında alfabe kullanılan ülkelere ait paraları tanınmanızda kolaylık sağlayacaktır. ARTGE ile tanımlanabileceğiniz içeriklere hergün yenileri ekleniyor. Güncel tanıma portföyümüzü görmek için www.artge.mobi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Show More
Advertisement
More From Developer
Comment Loading...
Ooops! No such content!
ARTGE Artırılmış Gerçeklik Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Discover
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App