Arch Ndertimi icon

Arch Ndertimi APK

  • Author:

    GM CREATIVE

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2015-07-17

The description of Arch Ndertimi

ARCH-Ndërtimi SH.P.K. - GJILAN
Kompania "ARCH-Ndërtimi" me seli në Gjilan Rr.Idriz Seferi Pn. ( mbi Sallën e Sporteve ) me përvojë mbi 20 vjeçare, e specializuar për ndërtim të lartë dhe të ulët. Jemi të organizuar në mënyrë shumë bashkëkohore si në ide, Kryerje te punimeve, staf, menaxhim, me çka kemi krijuar një filozofi të re dhe profesionalizëm në punët ndërtimore.
Kryejmë të gjitha punët ndërtimore, projektuese, mbikëqyrje të punimeve dhe punët instaluese, deri në sistemin "QELSAT NË DOR" me sistemet më të avancuar teknike.

KLIENTËT TANË JANË FRYMËZIMI YNË PËR IDE DHE PROJEKTE TË REJA.
Realizimi në mënyrë cilësore është detyra jonë. Shtëpia është streha e paqes dhe e qetësisë së çdo kujt, funksionaliteti, cilësia, vendndodhja dhe komoditeti janë specialiteti ynë. Çdo kërkesë e juaja, preferencë ose dëshirë e gjen një koresponduese në punën tonë.
STAF I SPECIALIZUAR PËR AUDITIM TË ENERGJISË

Show More
Advertisement
Arch Ndertimi APK Version History
Request Arch Ndertimi UpdateRequest Update
Arch Ndertimi 1.0 for Android 2.3.2+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)

Update on: 2015-10-19

Signature: a6f55722b3436bb85d36411fe6361688bb9e43d6 Arch Ndertimi 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: e0981242e09f8b098d9309fb9a631cbeedbda778

Download APK(2.4 MB)

Similar Or Related
More From Developer
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Arch Ndertimi Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Discover
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App