Apetit na cestách icon

Apetit na cestách APK

The description of Apetit na cestách

Známe vaše chutě, víme, co vás baví, a je nám jasné, že jste stejně jako my vášniví kuchaři zapálení do vaření. Časopis Apetit přichází na trh s edicí kuchařek Apetit na cestách zaměřenou na mezinárodní kuchyně. Je o řadu kuchařek věnovaných kuchyni asijské, české, francouzské, italské, latinskoamerické, řecké a severoamerické. Najdete v nich nejen své nejoblíbenější recepty uveřejněné a vyzkoušené za posledních několik let v Apetitu, ale především recepty nové. Nejčastěji jsou to rodinné poklady nebo vybroušené recepty světových hvězd.

Každá kapitola je uvedena servisní dvoustránkou, kde se dozvíte, jak správně nakupovat a používat suroviny, co si přivézt z dovolené, jak číst v jídelních lístcích v restauracích, zajímavosti o stolování a autentické kuchyni a spoustu informací a tipů.

Ochrana osobních údajů

Všechny osobní údaje, které poskytne zákazník/objednavatel vydavateli BURDA Praha, spol. s r.o., jsou ukládány, zpracovávány a používány pouze pro vnitřní potřebu vydavatele. Zákazník souhlasí s tím, že může být informován o novinkách, akcích a nabídkách vydavatele. Více na http://eshop.burda.cz/casopisy/apetit-na-cestach/itunes

BURDA Media 2000 Web Site: http://eshop.burda.cz/casopisy/apetit-na-cestach

Apetit na cestách support: http://eshop.burda.cz/nejcastejsi-dotazy

Show More
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App