AnadoluJet - Uçak Bileti icon

AnadoluJet - Uçak Bileti APK

The description of AnadoluJet - Uçak Bileti

Anadolu Jet 2008 yılında Türk Hava Yolları tarafından Ankara merkezli olarak kurulan ve Anadolu’ya hava yolu taşımacılığı hizmetini götürmeyi hedefleyen hava yolu şirketidir.

Genel olarak hava yolu taşımacılığında sunulan hizmetlerin sadeleştirilmesi ile bu sadeleştirilmenin biletlere yansıtılması ile maliyetin düşürülmesi sağlanmıştır. Cazip fiyatlarla güvenli, hızlı ve zamanında uçak seferlerinin yaygınlaştırılmasını hedefleyen hava yolu hizmetlerine kesintisiz olarak Türk Hava Yolları işbirliği ile devam etmektedir.Anadolu Jet Miles&Smiles Programı

Türk Hava Yolları tarafından başlatılan ve Anadolu Jet’inde dahil olduğu Miles&Smiles programı kredi kartı olup dört farklı çeşittedir. Kartlar kişilerin kullanımlarına göre farklılık gösterip Classic, Classic Plus, Elite ve Elite Plus olmak üzere kullanıcılarına sunulmaktadır.

Miles&Smiles kapsamında kullanılan kartta biriken puanlar Star Alliance üyesi bütün hava yolu firmalarında kullanılabildiği gibi ayrıca yine Star Alliance üyesi otellerde ve araba kiralama sırasında da kullanılabilmektedir.

Miles&Smiles üyesi olmak için internet üzerinden form doldurmalı ve sonrasında Star Alliance üyesi herhangi bir hava yolu ile seyahat ettikten sonra adresinize gönderilen kartınızı kullanmaya başlayabilir ve Miles&Smiles avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Modabilet.com, Anadolu jet uçak bileti fiyatları sorgulamınızı kolayca yapabilmeniz ve en ucuz Anadolu jet biletini alabilmenizi sağlamak için geliştirildi.

Anadolu Jet Bagaj Kuralları

Anadolu Jet bagaj kuralları uluslar arası hava yolu taşımacılığı bagaj kuralları kapsamında silahlar ve ateşli silahlar, sivri uçlu silahlar ve keskin malzemeler, spor malzemeleri, patlayıcı ve yanıcı malzemeler, kimyasal ve zehirli maddeler, radyoaktif malzeme kesinlikle bagaj olarak kesinlikle kabul edilmemektedir. Ayrıca tek parça bagajın ağırlığı da 32 klogramdan fazla ise kabul edilmemektedir.

Bagajınız kontrol noktalarında kontrol edildiği gibi check-in sırasında da ebatları ve ağırlığı kontrol edilmektedir. Ekonomik sınıf uçak biletlerinde bagaj ağırlığı 15 kilogramdır. Bu miktardan fazla olan bagajlar için kilogram başına ücret tarifesi uygulanmaktadır.

KAYITLI BAGAJ

Kayıtlı bagaj olarak kabul edilen ve serbest bagaj miktarı ekonomi sınıfı bilet sahipleri için 15 kilogram kadardır. Bundan fazla olan bagajlara bölgesel olarak belirlenen ücret tarifesi uygulanmaktadır. Fazla bagajınız var ise önceden Anadolu Jet bilet satış ofislerinden fazla bagaj satın alabilirsiniz.

Kayıtlı bagaj olarak kabul edilen ve uçak altında taşınacak olan eşyalar bagaj kapsamı dahilinde olmalıdır. Teneke bidon gibi eşyalar kabul edilmemektedir.

EL BAGAJI

El bagajı olarak tnaımlanan ve uçak kabinine sokabileceğiniz Anadolu Jet tarafından kabul edilen eşyalar arasında battaniye, bebek puseti, şemsiye, baston, koltuk değneği, küçük kamera, diz üstü bilgisayar yer almaktadır. El bagajlarının toplam ağırlığı 8 kilogramdan fazla olamaz ve boyutları da 23 x 40 x 55 cm olmalıdır. Ağırlığı fazla olan el bagajlarına ücret tarifesi uygulanırken ayak altında veya baş üstü raflarına yerleşmeyecek belirtilen boyutlar dışında olan eşyalar uçak altında taşınmak üzere check-in işlemi sırasında sizden alınır.

Müzik aletleri de el bagajı kapsamında kabul edilmekte ve yanınıza almanıza olanak sağlayan Anadolu Jet ağırlığı belirtilen sınırlardan fazlaysa standart ücret tarifesi üzerinden değerlendirme yaparak ücreti yine check-in işlemi sırasında tahsil etmektedir.
Show More
Advertisement
Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App