AMAZING LOVE QUIZ icon

AMAZING LOVE QUIZ APK

  • Author:

    AtaSOFT

  • Latest Version:

    2.0

  • Publish Date:

    2017-04-07

The description of AMAZING LOVE QUIZ

---Kullanımı hakkında---


***Kullanımı kolay ve eğlencelidir.***

***Ücretsizdir ve keyifli zaman geçirirsiniz.***---Nasıl kullanılır?---


***Real Love Test/Gerçek Aşk Testi uygulamasının kullanımı son derece basit ve kolaydır. Tek yapmanız gereken, Doğum tarihinizi ve isimlerinizi yazmanız, Ardından kontrol et butonuna basmanızdır, hepsi bu kadar ;) Aşkınız/Kalp yüzde kaç çıkıyor kontrol edersiniz. Yüzde Doksan mı yüzde yüz mü yoksa daha düşük seviye mi? Nişanlınız/Eşiniz/Arkadaşınız size aşık mı? Bunu görebilirsiniz. Uygulama bunu size yüzde olarak kalp içinde belirtecektir.***

---Bilmeniz Gerekenler---


Gerçek Aşk Testi uygulamasında aşkınız yüzde 60 üzerinde çıkarsa uygulama sistemi size otomatik olarak bir dilek hakkı verecektir. Ve bu dilek hakkınızı kullanmanız için başarı sesi tebrikler sesi ve aşkınızın büyüklüğü ile ilgili uygulama mesajı gösterildikten sonra kullanabilirsiniz. "Your love is great!" şeklinde çıkan mesaj sonucunda "You Win A Wish!" butonu/seçeneği aktif hale gelecek ve size bir dilek hakkı verecektir. İşte bu noktada bu butona/seçeneğe tıklayarak dilek sayfasının yüklenmesini bekleyiniz. "Dileğiniz yükleniyor .." sayfasını gördüğünüzde beklemeye başlayınız. Bekleyiniz. Yüzde %100 şeklinde olunca dileğiniz yüklenmiş olacaktır ve siz dilek kartınızı seçiniz. Ardından dileğiniz açılacaktır. Bu sayfadan dilek kağıdınızın ne çıktığını okuyabilir ve bilgilenebilirsiniz.

Şansa inanır mısınız? Eğer cevabınız doğru ise Gerçek Aşk Testi / Real Love Test uygulamasını kullanarak tam yerinde bulunuyorsunuz. Gerçek Aşk Testi / Real Love Test uygulaması gerçekten diğer uygulamalardan farklı bir mantıkla çalışıyor.


---Gerçek Aşk Testi / Real Love Test Uygulaması Hangi Mantıkla Çalışır?---

Gerçek Aşk Testi / Real Love Test uygulaması 3000 yıllık Çin, Yunan ve Türk Mitolojilerinde insanların aşklarının hangi mantıkla oluştuğunu, hangi yaş aralıklarında insanların birbirilerine daha çok aşık olduklarını, bu mitolojilerde insanların partnerlerine nasıl bir bağlılıkla sevdiklerini, eşlerine sağdıklıkları ve sahip çıkmaları, kıskançlıkları ve isim analizlerine göre çalışan bir uygulamadır.

---Uygulamanın İnandırıcılığı Nedir?---

Uygulama mitoloji ve tarih ağırlıklı, geçmişten günümüze insanların davranış ve aşık olma eğilimlerine göre çalışır. Mitoloji ne diyor tarih ne diyorsa o şekildedir. Ancak altını çizerek söylemekte fayda görüyorum. Hiçbir şekilde aynı doğum tarihleri ve aynı isimler (Partnerinizin isimleri) yazıldığı vakit her seferinde farklı bir sonuç almazsınız. Bu programın inandırıcılığı için yeterlidir. Zaten sürekli aynı sonuç çıksaydı inandırıcılığı da olmazdı. Yıllar sonra da deneseniz uygulamada isimleriniz doğum tarihleriniz için deneme yapmış dahi olsanız yine aynı sonucu alacak kesinlikle farklı bir sonuç almayacaksınız. Mitoloji ve tarih 3000 yıllık bir zaman dilimini işaret ediyor ve sonuçları da buna göre veriyor. Bu şu demektir. Yorumsal bir durum söz konusu değildir ve yıllıklar konuşur.

--Gerçek Aşk Testi / Real Love Test Uygulaması öneri ve tavsiyeleriniz için melekatakanozcan@gmail.com E-Mail adresinden Mail gönderebilirsiniz. Öneri ve tavsiyeleriniz dikkate alınacak ve önemsenerek okunacaktır. Kullanıcı herkese teşekkürler Programdan keyif alın ve İyi Eğlenin. İyi Eğlenceler..


NOT: DİLEK GÖNDERMEK İSTERSENİZ DİLEĞİNİZİ melekatakanozcan@gmail.com e-mail ADRESİNDEN BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ. DEĞERLİ YORUMLARINIZI, YILDIZLARINIZI, BEĞENİLERİNİZİ GOOGLE PLAY STORE SAYFAMIZDA BEKLİYORUZ. KÖTÜ YORUM DA OLABİLİR BU ÖNEMLİ DEĞİL. KÖTÜ DE OLSA YORUMLARINIZI LÜTFEN YAPINIZ. TÜM KULLANICILARIMIZA, HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ VE SAYGILARIMIZI SUNARIZ İYİ EĞLENCELER......
Show More
Advertisement
AMAZING LOVE QUIZ APK Version History
Request AMAZING LOVE QUIZ UpdateRequest Update
AMAZING LOVE QUIZ 2.0 for Android 4.0+ APK Download

Version: 2.0 (2) for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)

Update on: 2017-08-01

Signature: f503483c0962a0068d7dda51d14a63b91ab591b9 AMAZING LOVE QUIZ 2.0(2) apk safe verified

APK File SHA1: 95b014d9c8e8eaa58e22d2d77be72079f5b90fb2

Download APK(4.1 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
AMAZING LOVE QUIZ Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Discover
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App