We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
ALLERJİ 2017 icon

ALLERJİ 2017

1.0 for Android

The description of ALLERJİ 2017

Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Ulusal Allerji ve Klinik İmmünoloji Derneği'nin 24. Ulusal Kongresi 18 -22 Kasım 2017 tarihleri arasında Titanic Deluxe Otel, Belek/Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongremizin her yıl olduğu gibi bu yıl da ülkemizde allerji-immünoloji alanındaki konuların her boyutuyla tartışılacağı, tanı, tedavi ve korunmadaki yeniliklerin ve sahada yaşanan sorunların paylaşılacağı, allerji- immünoloji bilimi ile uğraşan, ilgi duyan tüm dostların buluşacağı bir kongre olması için var gücümüzle çalışmaya başladık.

Bu yıl “Yeni yöntemler, Yeni hedefler, Güncel tedaviler” sloganıyla yola çıktık. Allerji immünoloji alanındaki araştırmaların, buluşların günlük klinik uygulamaya yansımalarını hedefleyen bir bilimsel program oluşturuyoruz. Allerji- İmmünoloji ile ilgili birçok yeniliği ve gelişmeyi içeren, tüm katılan meslektaşlarımızın gereksinimleri ile sorularına yanıt bulabilecekleri, birikim ve deneyimlerini karşılıklı aktarabilmelerine olanak veren, gerçek yaşamdaki koşulların ihtiyaçlarını da gözeten bir bilimsel program hayal ettik ve gerçekleştirmek için çalışıyoruz.
Bütün bunları yaparken sizleri keyifli kahve sohbetlerine, dostlarla buluşmaya, duygusal ve düşünsel dokunuşları olduğu kadar eğlenceli olacağına inandığımız sosyal etkinliklerimize de davet ediyoruz.

Kongre hazırlıklarımızı sürdürürken yalnız olmadığımızı biliyoruz. Kongremizi her zaman olduğu gibi, destek, katkı ve önerilerinizle “hep birlikte” hazırlıyoruz. Gelin 2017 yazına Akdeniz’de Türkiye Ulusal Allerji ve Klinik İmmünoloji Derneği’nin evsahipliğinde birlikte veda edelim.

Kongrede buluşmak dileği ile…

Sevgi ve saygılarımızla
Show More

ALLERJİ 2017 Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App