Albeu.com Lajme icon

Albeu.com Lajme APK

The description of Albeu.com Lajme

Albeu.com application for Android has been designed for navigating articles of Albeu.com, a leading informative portal in albanian.
Albeu.com eshte portal informativ ne gjuhen shqipe dhe angleze. Ne aplikacion publikohet lajmet e fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia, sporti dhe dhe artikuj interesant nga fusha e ekonomise, botes, teknologjise, bota e makinave dhe showbizit. Ju gjithashtu mund te lexoni edhe lajmet ne gjuhen angleze si dhe te ndiqni live televizionet shqiptare.

Perditesime:
Versioni (0.9.12): Eshte rregulluar mbyllja e aplikacionit duke shtypur butonin "Back" ne smartphone.
Versioni (0.9.10): Eshte rregulluar hapja e aplikacionit. Here pas here aplikacionte ngecte ne hapje.
Show More

What's new

2015-07-25
- Eshte zgjidhur problemi i mbylljes se aplikacionit
- Eshte zgjidhur problemi i ngecjes se herepashershme
Advertisement
Albeu.com Lajme APK Version History
Request Albeu.com Lajme UpdateRequest Update
Albeu.com Lajme 0.9.12 for Android 3.1+ APK Download

Version: 0.9.12 (442) for Android 3.1+ (Honeycomb MR1, API 12)

Update on: 2015-07-25

Signature: acdb5a6c38868a8f26b5840e0fee745e596e9993 Albeu.com Lajme 0.9.12(442) apk safe verified

APK File SHA1: 907318be0a2d798953f04f80f384802c06b61f08

What's new: - Eshte zgjidhur problemi i mbylljes se aplikacionit - Eshte zgjidhur More...

Download APK(1.5 MB)

Comment Loading...
Ooops! No such content!
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App