Aktif Çocuk icon

Aktif Çocuk APK

  • Author:

    AktifCocukTR

  • Latest Version:

    3.0

  • Publish Date:

    2018-01-29

The description of Aktif Çocuk

Çocuklar, bizim herşeyimiz. Onlarla geçirdiğimiz sınırlı vakitin hem onların bedensel, ruhsal ve zihinsel gelişimine katkı sağlaması hemde eşsiz deneyimler yaşatması için aileler olarak elimizden gelen tüm özveriyi göstermeye hazırız.

Ancak çocuklarımız için veya çocuklarımızla birlikte yapabileceğimiz aktiviteleri bulabilmek ve özellikle bunları ekonomik şekilde gerçekleştirebilmek çok fazla vaktimizi alıyor.

Bu noktada, Aktif Çocuk benzer örneklerinden farklı olarak çocuklara özel bir kampanya platformu oluşturma fikriyle ortaya çıkmıştır.

Çocuklara yönelik hizmetler sunan firmaların Aktif Çocuk'a özel oluşturacakları kampanyalar ile ailelerin çocukları için veya çocuklarıyla birlikte eşsiz deneyimler yaşamalarına katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Aktif Çocuk, ihtiyaçlara en uygun aktivitelere hızlı, kolay ve ekonomik şekilde bulabilecekleri bir platform olmasının yanı sıra uzman doktor, pedagog ve psikologlarla yapılan söyleşiler sayesinde aileler cevabını aradığı pek çok soruya yanıt bulabilecek.

Çocuklara yönelik hizmetleri olan firmalar ise Aktif Çocuk sayesinde hizmetlerini en kolay ve ekonomik şekilde hedefledikleri kitlelere ulaştırabilecek, marka bilinirliklerini en üst düzeye çıkaracak, yeni ve yaratıcı hizmetler oluşturmaya yönelik motivasyonları artacaktır.

Bir annenin gözüyle oluşturulan Aktif Çocuk, arka tarafıntaki güçlü teknik kadrosuyla firmaların ve ailelerin beğenisini kısa sürede kazanıp, Türkiye'de kendi alanında bir numara olmayı hedeflemektedir.

Bunda sizinde katkınız olsun istemez misiniz?
Show More
Advertisement
Similar Or Related
More From Developer
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Aktif Çocuk Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App