We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
Akıllı Yaşam Dergisi icon

Akıllı Yaşam Dergisi

1.1.0 for Android

The description of Akıllı Yaşam Dergisi

Türkiye’nin en önemli sektörleri arasında yer alan sigorta ve bireysel emeklilikte önemli bir boşluğu dolduran AKILLI YAŞAMDERGİSİ, 2011 Mayıs ayında yayın hayatına başladı. Gündem Medya Grubu bünyesinde hazırlanan derginin Genel Yayın Yönetmenliğini finans sektörünün en deneyimli ismi Barış Bekar üstleniyor.
Ekonomi basınının önemli ismi Kayhan Öztürk de derginin yayın akışına yön veren ekip arasında. Sektörün duayenleri, akademisyenler ve düzenleyici otoritelerin temsilcileri ‘Akıllı Yaşam’ Dergisi’ndeki yazılarıyla yol gösterici projeksiyonlar çiziyor.
‘Akıllı Yaşam’ ile birlikte Türkiye’de ilk kez bir sigorta dergisi, Türkiye’deki tüm Yay-Sat bayilerinde ve seçkin süper marketlerde satışa sunuluyor. Her ay 17 bin adet basılan dergi dünyanın en prestijli ekonomi yayını Fortune Dergisi alan yaklaşık 15 bin kişinin masasına ulaşıyor. 2 bin dergi ise sigorta sektörü yöneticileri ile acentelerine gönderiliyor.

keywords BES,sigorta,sigortacılık sektörü,akilli yasam

Show More

Akıllı Yaşam Dergisi Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Recommended
Download
APKPure App