Agral Agjent icon

Agral Agjent APK

4 votes, 5.0/5
  • Author:

    Streha shpk

  • Latest Version:

    1.0

  • Publish Date:

    2015-10-28

The description of Agral Agjent

Agr.al është një platformë unike në llojin e saj, e dedikuar tërësisht tek bujqësia dhe blegtoria. Në këto kohë kur prodhimi vendas është në lulëzimin e tij, synimi është ta ndihmojmë të zhvillohet edhe më tej, duke u kthyer në një pikë takimi midis prodhuesëve dhe blerësve.
Show More
Agral Agjent APK Version History
Request Agral Agjent UpdateRequest Update
Agral Agjent 1.0 for Android 4.0.3+ APK Download

Version: 1.0 (1) for Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)

Update on: 2016-08-11

Signature: ccd84f6f274b1a3da31219b677c1a2b4e031697e Agral Agjent 1.0(1) apk safe verified

APK File SHA1: aeab5e8d7fea6e3242b03918c160c29a84317ef3

Download APK(2.7 MB)

Similar Or Related
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App