10Minuta icon

10Minuta APK

The description of 10Minuta

Lajmi i fundit ne Portalin 10Minuta. Ofrojmë Lajmet e fundit ne Politik, Sport, VIP, Lifestyle, Horoskopi, Muzik Shqip, Radio dhe Humor Shqip.
Lajme Shqip me Thashetheme nga Vipat Shqiptar, Kenge Shqiptare ne 2016 nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia si dhe Diaspora Shqiptare.
Ofrojme gjithashtu informacione dhe keshilla mbi menyren e jeteses p.Sh. Keshilla per jeten e perditshme, Dhembe, Fytyre, Lekure, Flokeve etj.
Show More
Advertisement
10Minuta APK Version History
Request 10Minuta UpdateRequest Update
10Minuta 1.5.0.0 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 1.5.0.0 (6) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2016-02-15

Signature: 7bb234badda1fd2cbc65f74983798f9d2a33f556 10Minuta 1.5.0.0(6) apk safe verified

APK File SHA1: ebe4b355b5f56fa9815173cce7e6d591060f2fac

Download APK(20.7 MB)

10Minuta 1.2.0.0 for Android 2.3.4+ APK Download

Version: 1.2.0.0 (3) for Android 2.3.4+ (Gingerbread MR1, API 10)

Update on: 2015-08-05

Signature: 7bb234badda1fd2cbc65f74983798f9d2a33f556 10Minuta 1.2.0.0(3) apk safe verified

APK File SHA1: 1c60ff3b9cafba8f37ef0d549edb45788b68c17b

Download APK(19.0 MB)

Comment Loading...
Be the first to comment.
Developer Console
Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App