We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are giving your consent to our Privacy Policy and Cookies Policy.
100% natury w Krośnicach icon

100% natury w Krośnicach

1.03 for Android

The description of 100% natury w Krośnicach

Aplikacja jest multimedialnym przewodnikiem po ścieżkach przyrodniczych w gminie, uwzględniająca informacje na temat sieci Natura 2000. Za pomocą aplikacji turysta może poznawać przyrodę i historię Krośnic. Przewodnik zawiera zdjęcia, ilustracje, materiały filmowe, mapę z GPS, oraz dane dotyczące atrakcji.

Gmina Krośnice położona jest w północno-wschodniej części woj. dolnośląskiego, w samym centrum Parku Krajobrazowego „Dolina Baryczy".
Edukacja ekologiczna i Krośnica Kolej Wąskotorowa to dwie mocne strony gminy Krośnice, które rozwijają się dzięki inwestycjom.
Krośnice to 8-tysięczna gmina wiejska położona w Parku Krajobrazowym „Dolina Baryczy" oddalona 50 km od Wrocławia. Gmina skutecznie pozyskuje środki zewnętrzne i rozwija się. Przez minionych 8 lat w gminie wykonano inwestycje za 120 mln złotych, co oznacza, że każdy mieszkaniec Krośnic otrzymał jakiś fragment nowej infrastruktury za 15 tys zł.
W roku 2007 oddano do użytku otwarte obiekty sportowe, w skład których wchodzą: boiska wielofunkcyjne (do piłki nożnej, koszykowej, siatkowej i ręcznej), korty tenisowe, bieżnia oraz skocznia do skoku w dal. Ofertę sportowa gminy uzupełnia nowoczesna hala sportowa oraz wypożyczalnia rowerów i sprzętu turystycznego, w tym rowerków wodnych...
Show More

100% natury w Krośnicach 1.03 Update

2018-09-27
Poprawki błędów.

Dodano politykę prywatności.

100% natury w Krośnicach Tags

Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Additional Information

Advertisement
Previous versions
Similar to 100% natury w Krośnicach
Comment Loading...
Ooops! No such content!
Popular Apps In Last 24 Hours
Recommended
Download
APKPure App