প্ৰচলিত ভুল (অসমীয়া) icon

প্ৰচলিত ভুল (অসমীয়া)

1.0 for Android

The description of প্ৰচলিত ভুল (অসমীয়া)

মুৰাদ বিন আমজাদ চাহেবৰ 'প্রচলিত ভুল বনাম রাছূলুল্লাহ চাল্লাল্লাহু আলাইহি অছাল্লামের ছালাত আদায়ের পদ্ধতি’ এখনি বহুল প্ৰচাৰিত বাংলা পুথি। মুছলিম অসমীয়া সমাজত ইয়াৰ অভাৱ বাৰুকৈয়ে উপলব্ধি কৰা হৈছে। জুবাইৰ বিন পিয়াৰ চাহেবে এই পুথিখনি অসমীয়ালৈ অনুবাদ কৰাৰ লগতে কিছু আৰবী মূলৰ সংযোজন আৰু আন কেইখনমান পুথিৰ সহায়ত ইয়াক পৰিৱৰ্ধন কৰি উলিওয়াত আমাৰ বাবে নিঃসন্দেহে এয়া অধিক উপযোগী হৈছে। পাঠকসকলৰ জ্ঞাতাৰ্থে জনাওঁ যে, মূল পুথিখনিৰ সৈতে ক্ৰমিক সংখ্যাবোৰ অগা-পিছা কৰি ন-কৈ সজোৱা হৈছে।

এইপুথিখনি প্ৰকাশ কৰাৰ ক্ষেত্ৰত উল্লেখযোগ্য দিহা-পৰামৰ্শ দিয়াৰ বাবে মই ৰফিকুল ইছলাম বিন হাবিবুৰ ৰহমান, আৰু জাহিৰ আব্বাছ চাহেবলৈ কৃতজ্ঞতা জ্ঞাপন কৰিছোঁ। আল্লাহে তেওঁলোকক উত্তম প্ৰতিদান দিয়ক।

মুছলিম সমাজত বৰ্তমান এই পুথিখনিৰ প্ৰয়োজন কিমান সেয়া মুৰাদ বিন আমজাদ চাহেবৰ ‘কিয় এই লেখা’ত বহলাই বৰ্ণোৱা হৈছে। সেয়েহে ইয়াৰ প্ৰয়োজনীয়তাৰ বিষয়ে পুনৰ ইয়াত দোহৰা নাই।

আশাঁ কৰো, পাঠক সমাজে দ্বীনৰ পথত টিকি থকাৰ বাবে ইয়াৰ গুৰুত্ব বুজি এই পুথিখনিৰ সমাদৰ কৰিব। শেষত আল্লাহৰ ওচৰত দোৱা মাগিছোঁ, আল্লাহে যেন আমাৰ সকলোকে দ্বীনৰ সঠিক জ্ঞান দান কৰে। আমিন।
- ডাঃ হাদী হুছনুল ইছলাম

☆☆☆

জাজাকাল্লাহু খাইৰা
(আপোনাৰ ওপৰত শান্তি বৰ্ষিত হওঁক)৷
যিকোনো ভুল দৃষ্টিগোচৰ হ'লে আমাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰে যেন৷
Show More
Advertisement
Previous versions
Comment Loading...
Ooops! No such content!
প্ৰচলিত ভুল (অসমীয়া) Tags
Add Tags

By adding tag words that describe for Games&Apps, you're helping to make these Games and Apps be more discoverable by other APKPure users.

Popular Apps In Last 24 Hours
Download
APKPure App